Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy az anyám azért...

Normális, hogy az anyám azért nem engedi, hogy találkozzak a párommal, mert koronavírus időszak van?

Figyelt kérdés
A vicc az az egészben, hogy a tesómnak bezzeg engedi, hogy találkozzon a pasijával, sőt, hozzánk is költözött ideiglenesen. Mielőtt még azt hinnétek, hogy nyugton vannak itthon, hát sajna nem. Járkálnak Pestre meg boltba, ilyenek. Rájuk sem szól az anyám, de én meg ne találkozzak 1-2 hónapig a barátommal. Múltkor is úgy aludtam el, hogy egész éjjel sírtam, de nem engedték meg, hogy átmenjek a barátomhoz. Tanácstalan vagyok, kérlek benneteket, segítsetek. Egyébként 18 éves vagyok, a tesóm meg 9 évvel több nálam.
2020. márc. 26. 12:20
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
0%
Attól még elutaztok egymáshoz, észkombájn. De ha esetleg nálatok van az első teleportáló készülék, akkor irigykedem.
2020. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Eljönne hozzánk, oszt maradna. Észkombájn!
2020. márc. 26. 20:57
 43/50 anonim ***** válasza:
31%

De akkor is utaztok, vagy ő, vagy te, az is veszélyforrás. Nemcsak az a gond, ha valaki effektíve sok helyre mászkál... az is gond, ha valaki utazik, mert egy út alatt is fertőzhet. Kivéve, ha háztól házig autóval.


De te csak egy agyilag 12 éves hisztitini szinten maradt kishercegnő / kisherceg vagy.

2020. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretem az igazságtalanságot. Ennyi.
2020. márc. 26. 21:09
 45/50 A kérdező kommentje:
Utolsó, írtam, hogy mi a bajom. Sajnálom, hogy nem fogtad fel. Anyámmal beszéltem, de nem érdekli amit mondok. Tesómék jelenleg is Pesten vannak...
2020. márc. 27. 06:30
 46/50 anonim ***** válasza:
0%

csak az tehetetlen aki hagyja magát. Minden szavadból süt az életképtelenség, nem tudlak sajnálni. ( jaj de nem akarok összeveszni, jaj de nem nyithatok új bankszámlát, juj a kutyus miatt nem költözhetek) mint egy 12 éves

igazad van hogy kivételez anyukád,de én szerintem a tesónak is otthon kéne maradnia és neked is. most már amúgy is jön a kijárási tilalom:

[link]

2020. márc. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
48%

Te tényleg életképtelen vagy.

Egy 27 éves felnőttnek nem fog tudni senki semmit megtiltani. Nem kell senki engedélye, hogy találkozzon a pasijával.

18 éves vagy. Nagykorú. Úgy is kellene viselkedni.

Azt meg nem tilthatja meg senki, hogy saját számlád legyen, amihez csak te férsz hozzá. Vagy hogy beoszd azt a pénzt, amiért megdolgoztál. Gondolod 130ezer az eltartásod? Nézd meg mennyi a rezsi és oszd el annyi felé, ahányan ott laktok. Számold bele a tesód pasiját is nyugodtan. Fizesd ki a rád eső részt, ez legrosszabb esetben 20e Ft. Leadsz a havi kajádra 50e-t, tisztálkodószerekre meg mosószerre stb 10e-t. És így félre tudnál tenni havi 50e-t, vagy azt csinálni vele, ami jól esik.

Ja, hogy nem akarsz vitát? Akkor hagyd, hogy hülyére vegyenek, beszabályozzanak, megtiltsanak mindent... a felnőttség ott kezdődik, hogy kiállsz magadért, vállalod a konfliktusokat is.

Ha ez nem tetszik, menj vissza duzzogni a gyerekszobádba.

2020. márc. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
79%

Anyád nem normális.

Pénzügyi megoldás: elmész egy bankba, nyitsz egy másik számlát, csináltatsz mellé bankkártyát, netbankot. A munkahelyeden megadod az új számlászámot, hogy ezentúl oda kéred a fizetésed. Ennyike. Felnőtt ember vagy, nem korlátozhat.

2020. márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, ha sosem vállalod fel a konfliktust, akkor életed végéig anyád fogja kezelni a pénzed és a magánéleted. Can két hónapod otthon bezárva átgondolni, hogy mit akarsz és azt vidd végig. Felnőtt ember vagy, anyád nem tarthat vissza, nem veheti el a pénzed és eltartani sem köteles, ha nem tanulsz nappalin. Értem, hogy egy ilyen környezetben annyira lehúznak lelkileg, hogy nem mersz kiállni magadért, de próbáld már kívülről látni magad, hogy egy felnőtt, daját bevétellel rendelkező embert a szülei terrorizálnak.
2020. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
55%
Szerintem ez azért lehet mert még nem múltál el 18 csak abban az évben vagy. Én 2 és negyed évvel vagyok fiatalabb nálad és engem se enged ki az anyám,:') viszont a jövő hónapban 21 éves testvéremet kiengedi bár őt is csak úgy ha lemegy vele. Nekem nincs párom viszont barátaim vannak és eléggé hiányolom őket. Hiányzik a reggeli ölelés tőlük a pokoli órák előtt. (bár most hogy meg kell mondjam már az órák is hiányoznak XD)(Ha ennek vége soha többet nem panaszkodom az iskola miatt [el ne hidd]) Mi általában videóhívással oldjuk meg, tegnap is több mint nyolc órát beszéltünk és játszottunk (kicsit sem vagyunk kockák c:) Tudom hogy nehéz (hidd el nekem is és mindenki másnak is) mert videóhívással nem ugyan olyan (pl.: Nincs meg a reggeli ölelés meg ilyenek) de ki kell bírnunk ezt a pár hónapot. Ha most kimegyünk csak egyre tovább fog tartani és sose lesz vége ennek az egésznek! A legjobb megoldás ha a vírus végéig otthon maradunk! Kitartás!
2020. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!