Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Reggel hétköznap 8 kor nem...

Flan kérdése:

Reggel hétköznap 8 kor nem lehet mosogatni. Mert a nagyfiúnk felkel rá. Nincs munkahelye, otthon van. Este ne lehet mosogatni, mert a kiesebbik fiú alszik. Napközben pedig gyűlik a mosatlan? .

Figyelt kérdés
A nagy fiú eldugdossa előlem a mosogatószert,ami eléggé korlátoz a napi konyhai takarításban.Azt mondtam,hogy ezért többet nem mosogatok. Felnőttek.Mosogassanak ők.Kinek van szivacs??

2020. ápr. 2. 21:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%

Tesóm dettó ilyen volt. Én miatta nem jártam haza.

Anyám már azért is bocsánatot kért, hogy ki mer este menni vécére a SAJÁT lakásában. De persze tesóm hajnalban csapkodott meg főzött. Ha anyám mosogatni mert, vagy reggel kávézás után beszékgetni mertünk, kivágta az ajtót a kis szar és oltani kezdte anyumat. Én nem hagytam annyiban, és megmondtam neki, hogy egy szánalmas élősködő, aki az utcán fog megrohadni, ha idős lesz, mert én tuti nem tartom el. Utána persze én voltam a gonosz.

Utána velem szemben már nem mert így fellépni. De nem is beszélünk. Nem érdekel.

De egyszerűen nem fogom fel, hogy édesanyák lemennek kutyába, és a gyerekeik felmosórongyai lesznek, ebben mi a jó??

2020. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Midorillee ***** válasza:
95%
Nehogy már a gyerek mondja meg mit lehet és mit nem. ...
2020. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
73%
Úgy látszik nagyon unatkoznak egyesek a vírus miatt. Ilyen kamu kérdést..
2020. ápr. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak köszönheted és a príma nevelésednek.Én mertem volna eldugni anyu elől bármit is...pfff
2020. ápr. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
92%
Látom életképes, társadalmilag hasznos "felnőtteket" sikerült nevelni, amihez őszintén GRATULÁLOK!
2020. ápr. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
a kisherceg igényeit magasról letojnám. ha nem adja oda a mosogatószert kérésre sem porszívóznék :P és ráadásul a szobájában addig amíg oda nem adja, meg amúgy is most sok otthon végezhető meló, húzzon el dolgozni.
2020. ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem délben mosogatnak el,vagy délután?


Ha én nem akarok arra kelni,hogy valaki mosogat,akkor megelőzöm és elmosogatok.


De nem tudom milyen család az,ahol ezt nem lehet megbeszélni.

2020. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt egy agresszív az anyám, főleg nem apám, de ha egyetlen egyszer el mertem volna dugni a mosogatószert, hogy anyám ne tudjon elmosogatni, akkora pofont kaptam volna, hogy leesik a fejem, és kaptam volna egy hetet max. hogy szedjem a cuccaimat és menjek, amerre akarok.

Főleg, hogy egy munkanélküli selejt, bocs, de anyám jó fej, de hamar becsicskítaná az ilyen s-ggeket.

2020. ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
30%
Apuka egyébként hol van a történetben?
2020. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Igen,mindkét fiú nagykorú és állítólag mivel én nem vagyok az Anyjuk és gyakorlatilag a Férjem névén lévő lakásban élek velük ,ezért nekem kell mindenkihez alkalmazkodnom.Minden esetre ez nagyon tanulságos volt számomra,hogy néhány ember elég keményen fejbevágná.Megmutatom a Férjemnek a válaszokat és kíváncsi leszek rá ,hogyan reagálja le.
2020. ápr. 3. 22:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!