Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Màs is van aki nem jön ki a...

Màs is van aki nem jön ki a szüleivel, hogy itthon kell lenni? Ti mit csinàltok, hogy elkerüljétek a veszekedést?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Csendben kell maradni.
2020. ápr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerencsére mi jól megvagyunk - bár ez téged nem visz előrébb. Lehet, rossz "tanács", de én nem vagyok amellett, hogy szőnyeg alá söpörjük a problémákat. Mi is összekaptunk pár napja, de aztán viszonylag gyorsan ki is békültünk. Az sem működik, hogy az egyik fél mindig csak k*ssoljon. HA tényleg hiszel az igazadban ÉS legalább kb. kulturáltan elő tudod adni, akkor szerintem érdemes kiállni a véleményed mellett. Persze, súlyozni kell, hogy mi a fontos és mi csak "vihar egy pohár vízben" + kompromisszumokat is tudni kell megkötni és alkalmazkodni is kell, főleg most.
2020. ápr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagyok otthon, kirándulni, sportolni, baráttal, barátnővel találkozni is lehet, csak a csoportosulást kell elkerülni.
2020. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Ennyire nem működnek a családok? Szerintem ennek a koronavírusnak ez az egyetlen előnye, hogy együtt lehetnek a családok! Nevelhetem a gyerekemet, velem lehet, azt eszi amit én főzök! Az együtt töltött időnél nincs fontosabb az életben! Lehet, hogy demagógia, de igaz!
2020. ápr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
61%
Magamnak főzök, mosok, el is mosogatom az általam mosogatott tányérokat. Szóval igyekszem nem a terhükre lenni.
2020. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Tedd magad hasznossá!
2020. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
4-es, ez csak azoknál van így, akik nem dolgoznak. Sokan még unatkoznak is. Én meg beleszakadok, hogy 8 óra munka után több órát kell tanítanom még, majd kezdődik a házimunka.
2020. ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha mérgező családtag(ok) van(nak), akkor semmi sem ment meg a botrányos élettől. Az olyanok nem hagynak fel mások kínzásával, mert épp ez élteti őket.
2020. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es! Én is dolgozom,itt nem ez a lényeg! Azt gondolom aki gyereket vállal viselje a következményeit, a család 24 órás munka! Semmit nem változott a helyzet, eddig is kellett tanulni a gyerekekkel, főzni, mosni is kellett! Könnyebbség, hogy reggel nem kell rohanni,nincsenek külön órák! Nem azt mondom, hogy ez a helyzet jó, nyílván nem, de az,hogy tele van ez az oldal azzal, hogy mennyire rossz otthon, elgondolkodtató!
2020. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát... Nálunk elég sokat változott a helyzet. Eddig napi 8 órában az iskolában volt a gyerekem, minden megtanultak ott, kapott napi háromszor enni, most pedig nekem kell ezeket is megoldani. Természetesen megcsinálom és nem is szoktam olyanokat írni, hogy rossz a saját gyerekemmel lenni, de nagyon nehéz megoldani ennyi feladatot. Pl. a 7 éves gyerekemnek reggel 7:30-16:00-ig le kell foglalnia saját magát. Majd utána kezdjük a tanulást. Én pedig még ezek után az egyebeket. Én nem tudok ennek őszintén örülni.
2020. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!