Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan magyarázzam el a...

Hogyan magyarázzam el a szülőknek, hogy az online rendeléstől nem kapják el a vírust?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 17:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Csak mondom, hogy akár külön a csomagolást és külön a termék dobozát is át lehet törölni fertőtlenítőszerrel, szóval ha ezt megcsinálod és utána még állni is hagyod napokig, akkor gyakorlatilag minimális esély van rá, hogy vírus legyen rajta.
2020. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A boltban is elkaphatod akár, szóval mindegy. Nekem egy egyetemi projektmunkához kellett pár elektronikai alkatrészt rendelnem. A legtöbb, amit tenni tudtam, hogy magyar webshopról rendeltem, lefertőtlenítettem a csomagot, pick-pack pontra rendeltem, hogy anyám ne tudja meg ...
2020. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!