Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám rávenni apámat,...

Hogyan tudnám rávenni apámat, hogy ne ő döntse el, hogy hol dolgozzak?

Figyelt kérdés
Hiába költöztem el otthonról már jó pár éve a mai napig próbál nekem dirigálni mindenben. Múlt héten ott hagytam a munkámat mert váltani szeretnék. Erre bement személyesen és elkezdett a főnökömnek magyarázni hogy vegyen inkább vissza. Aztán én voltam kényelmetlen helyzetben. Hiába mondom neki,hogy ne szóljon az életembe. Akkor vagy megsértődik vagy elkezdi magyarázni, hogy ő jobban tudja mit kéne nekem csinálnom. 35 éves vagyok nem élősködök a nyakán akkor mi az isten baja van.
2020. ápr. 8. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki mindenről beszámolni.
2020. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen, akkor te meg ignoráld. Ha megsértődik, akkor megsértődik. De ameddig te belemész a dedós játékaiba, addig sok változás nem lesz.
2020. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

TE HAGYOD neki, hogy ennyire belefolyjon az életedbe!

NE MONDD EL, hol dolgozol, mit akarsz lépni, mit nem akarsz, egyszerüen hagyd ki az életedböl.

2020. ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki semmit elmondani és nem fog belepofázni ennyi. Ne mondd el neki hogy hol dolgozol,barátokról kollégákról ne mondj semmit ne tudjon senkiről. Ne avasd be a dolgaidba. Ha kérdezősködik terelj vagy mondd meg nyiltan hogy nem mondod el mert akkor elkezd rendeszkedni ami neked nem jó.
2020. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Hát a munka otthagyásával apádra fogsz szorulni, mert most új munka nincs. Apád jobban látja a helyzetet, mint te. Mondjuk az a bemenés túlzás volt. De kettőtök közül az ő ítélőképessége az, ami működik.
2020. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
"elkezdi magyarázni, hogy ő jobban tudja mit kéne nekem csinálnom." Megmondod: Jotanácsát szivesen fogadod, DE!!! TE döntesz. Kéred, ezt vegye tudomásul egyszer és mindenkorra!
2020. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Már a múlt héten is megvolt vagy százezer elbocsátás. Hazamész apádhoz, gondolom, amikor rájössz, hogy nem kapsz új munkát. Az sem lesz jobb érzés.
2020. ápr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Apa, nagylány/nagyfiú vagyok már. Ne szólj bele, mit teszek, a főnökömhöz pedig pláne ne menj be, azért hogy vegyen vissza! Sz@r volt a munka, azért hagytam ott.
2020. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

35 évesen ne közöld apáddal, hogy miként akarsz élni, hol akarsz dolgozni, ez nem az ö asztala!

Amíg mindenröl beszámolsz, mint egy kisiskolás, ne csodálkozz, ha ö annak is tekint!

2020. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"bement személyesen és elkezdett a főnökömnek magyarázni hogy vegyen inkább vissza. "

Apádnak magyarázzad meg, hogy ezzel önmagát égeti, mert senki nem tud téged "vissza"venni, ha te nem mész oda!

.

Mellékesen: mi vitt rá, hogy pont most, nagy elbocsátások közepette akarsz váltani?

2020. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!