Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudnam magam ravenni h...

Hogy tudnam magam ravenni h dolgozzak is? Nekem a baban es a szulesen jar az agyam egyfolytaban!

Figyelt kérdés
27 hetes varandos vagyok, es a 34. hetig dolgoznom kell. Persze ha semmi baj sem lesz. Totalisan motivacio nelkul ulok itt. Levettek rolam munkakat,tehat nem szakadok meg, de semmi kedvem itt uldogelni. Nem beszelve arrol h faj a hatam-labam mindenem mar,egyebkent egeszsegileg birom. Hogy tudnam magam ravenni h kihuzzam meg ezt a kis idot? A baban jar az agyam, a terhessegen, szulesen es kozben a neten logok :-))
2009. márc. 23. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát 27 hetesen már jókora az ember hasa.Iratasd magad táppénzre,ha sikerül,aztán kedvedre nézegetheted a hasad,meg netezhetsz is.De azért egy kis mozgás se árt,hogy fitt maradjál!Boldog babavárást!
2009. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni, pedig én még csak holnap töltöm a 17. hetet. Én is "dolgozom", de közben én is ráérek netezni. Iszonyú, mert én is úgy terveztem, hogy ameddig bírom dolgozom, de ha itt vagyok bent, azt kívánom bár otthon lehetnék Maszatkámmal, elgondolkodva...

Úgy látszik semmi sem jó. Mert otthon sem tudnám elképzelni a napjaimat!

Gondolj arra, hogy már csak 7 hét van hátra, meg még utána egy kicsi és már láthatod is a Babádat! :-)

2009. márc. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :))

Igen, valoszinu ha otthon lennek, akkor meg az nem lenne jo. Semmise jo. Ki tudnek bekulni felnapos munkaidovel ;-), csak sajna erre nincs lehetosegunk! Kitartas minden kismamanak, aki melozik a legvegsokig! Nha, setalok egyet a salatabarig, addig sem ulok itt,hihi!

2009. márc. 23. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!