Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így egy anya?

Miért viselkedik így egy anya?

Figyelt kérdés
Párom kisfia 6 éves, soha nem voltak együtt a szülei, én 3 éve ismerem, a páromat egy barátnak tekinti, a nevelő apját hívja apának, párom ezt elfogadta, ha beteg párom van híva , hogy vigye orvoshoz, vagy én. Tegnap úgy hozzta ide az anya, hogy mind a 10 ujja varas volt és nincs rajta bőr, láthatásra hozta, pedig megkértük, hogy ez miatt a helyzet miatt maradjon otthon. Elhozta ez elfelejtette közölni, csak a gyerek 10 perc múlva mondja , hogy fáj az ujja, párom felhívta az anyát, hogy ez mi azt mondta csak hámlik neki kicsit, de ha ott van vigyük be az ügyeletre, elvittük, le is csesztek, hogy nem egyezik a lakcímünk miért mi visszük. Múltkor éjszaka 3 kor elszökött a mamájához 2 kilométerre pizsamában. Párom jelenteni akarta de addig könyörgött, hogy nem tette. Mit kellene tennünk? Ha valamit venni kell akkor neki nincs pénze, jön kéregetni.

2020. ápr. 9. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert semmi felelősség tudata ennek a szutyoknak és igen, jelenteni kellett volna, de már réges rég.
2020. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem annak a gyereknek nálatok lenne a helye.

2020. ápr. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem javult a keze, és megint, ide akarta hozzni, hogy vigyem én vissza.
2020. ápr. 17. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!