Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert viselkedik igy az anyukam?

Miert viselkedik igy az anyukam?

Figyelt kérdés

Probalok megfelelni de neki egyszeruen nem lehet... Barmit kerek (ne nagy dolgokra gondoljatok) nem vesz meg. Peldaul most nyarra egy darab sortom nincs. Ezt mondtam is neki es mondta hogy ne kovetelozzek allanodan.. Elmentunk a kinaiba o meg vesz maganak minden ertelmetlen dolgot en talalok egy akcios sortot erre megint azt mondja hogy en csak kovetelozni tudok... Annyira ideges lettem hogy ledobtam a sortot ami a kezembe volt es haza mentem busszal. A szuleim mar lassan masfel eve elvaltak. Apukam szokta nekem venni a ruhakat: felsoket, nadragokat. Mert anyukam szerint van szaz darab..... Na ez a "szaz" darab az annyibol all hogy kb a 4 5 eves nadragombol van 4darab de azok mar ram se mennek... Meg a felsoim nagyresze is olyan hogy 4 5 eve lett meg vasarolva. Ezert tavaly rengeteget cikiztek, de iden kaptam apukamtol egy par ujat, amiket tudok hordani. Amikor apukammal is elmegyunk vasarolni akkor se kovetelozok 1000-2.000 forintos polokat kerek( a legolcsobbakat) Es meg amikor mondtam anyukamnak a sortot akkor meg elkezdte mondani hogy majd ha elmegyek dolgozni lesz sortom... Nos en szivesen elmennek dolgozni, de meg egyaltalan nem dolgozhatok hivatalosan.

Emellett allandoan mondja hogy mennyire utal velem lakni meg hogy koltozzek at apamhoz:/ Tudom hogy amiota anya egyedul van sokat kell dolgoznia de ha annyira sporolni akar, akkor nem venne meg minden ertelmetlen dolgot meg maganak a 200. felsot. Vagy ha a boltba egy csokit kerek mar akkor is kovetelozok :( Bezzeg az ocsem az mindent megkap! Most is szuletesnapjara rengeteg dolgot kapott. Es o aztan tenyleg nem csinal semmit! Nekem mar nagyon elegem van ebbol az egeszbol, foleg hogy en kovetelozok elvileg de ha megnezzuk a velem egyidos gyerekeket akkor mindenkinek az Iphone van a kezebe a labukon Vans cipo es egyeb markas dolgok. En nem vagyok se Vans cipore se Iphonera mert tudom hogy nem ezek a legfontosabbak az eletemben, de szerintem egy darab sort nem olyan nagy keres amit 2-3 evig tudok hordani. Koszi ha vegig olvastad:)



2019. jún. 6. 20:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%
#1, valami rövidnadrágról szól a sztori, de én se tudtam végigolvasni.
2019. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%
Ja azt levágtam de ekkora feneket keríteni egy rövidnadrágnak :D :D
2019. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Szomorú,hogy ilyen veled a muterod. (Sajnos vannak ilyen természetű emberek,és nem veszik észre,hogy milyenek...)

Szerintem költözz át a faterodhoz,ha vele jól megvagytok,akkor talán a muterod is radobbenik,hogy milyen... vagy nem...

2019. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%

Hogy kapj egy értelmes választ is a sok...mellé.


En vegig olvastam! Nagyon sajnálom a helyzeted és ez nagyon szomorú 😢.. Az, hogy anyud így viselkedjen és az alapvető dolgot ne vegye meg neked ez nagyon szomorú. Én őszintén azt érzem lehet tényleg jobban járnál, ha apuddal lennél.

2019. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Gyerektartást meg családi pótlékot gondolom kap, abból kötelessége lenne cuccokat venni neked. Sajnálom a helyzetedet, remélem el tudsz költözni apukádhoz!
2019. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Alapjaraton nincs rossz helyzetem abbol a szempintbol hogy tisztasagban elek, es van fott etel minden nap. Ez az egy bajom van hogy soha semmit nem vesz nekem. Egy darab sort is nagy keres:(
2019. jún. 6. 21:22
 7/23 anonim ***** válasza:
37%

Melyik megyében laksz?

Szerintem bárki kifizetne neked eggyet.

Akkor elgondolkodhatna anyud.

2019. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Es emellett persze az ocsem havonta kap uj cipoket( Nike, Fila, Puma..) ruhakat kapb2 naponta, meg minden hulyeseget megkap de tenyleg :/ Evente kap uj telefont... En mar 3 eve egy telefont hasznalok de nekem sz tokeletes
2019. jún. 6. 21:34
 9/23 A kérdező kommentje:
Jajj nem azert irtam ki a kerdest hogy vegyen valaki sortot! :) Koszonom egyebkent hogy ennyien segíteni akartok de vannak nalam ezerszer rosszabb helyzetu emberek is akikre jobban rafer a segitseg:) Es mint ahogy irtam nem allunk rosszul anyagilag csak egyszeruen mindent apukam vesz
2019. jún. 6. 21:36
 10/23 anonim ***** válasza:
5%
Hamucipőcske napi rész.....
2019. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!