Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya miért viselkedik ilyen...

Anya miért viselkedik ilyen furán?

Figyelt kérdés

Kb egy éve olyan furán viselkedik.. Lehív az emeletről, mert akar valamit, lemegyek, és akkor mondja, hogy jóó. semmi. Megkérdezem, hogy mi a baj, mondja, hogy háát az, hogy olyan durván jöttél le.. Hűűűha. Nem tudom, hogy mit látott, de ugyanúgy jöttem le a lépcsőn, mint mindig. Vagy ha leteszem a kabátomat a kanapéra, akkor is kérdezi, hogy miért vagy ilyen mérges? Én kérdezem, hogy miért lennék mérges? Csak azért, mert olyan durván tetted le. (kb elengedtem 20 centiről a kanapé fölött).



Ésmég: Öltözködés.


Mintha hülyének nézne. Amikor rendes szűkebb farmert vennék fel, akkor azt nem engedi, hogy felvegyem, mert szerinte ilyet senki nem hord. Vett nekem (egy normál farmer 2x-eséért!!!!) egy 60-as évek beli divatnak megfelelő bokánál nagyon tág nadrágot, ráadásul sötétbanát. És inget!!


Amikor felvettem "szörnyű kínok közepette" :D mondta, hogy fúúú milyen jól nézel ki. Biztos sok lánynak tetszel. Hát én elsüllyedtem volna szégyenemben, ha abban mentem volna suliba.


Még egy példa: Lövöldözős játék (konkrétan battlefield-1)


Nem ma történt, hanem akkor, amikor megjelent. Mondtam neki, hogy elmegyek a westendbe, veszek pár dolgot. Megkérdezte, hogy miket, én mondom játékot gépre.


Kérdezi milyet.. MOndom lövöldözős. Erre kissé kiakad és mondja ,hogy azzal csak beteg emberek játszanak. Sőt. Senki nem játszik vele. És bizonygatja, hogy tényleg nem. Mondom neki, hogy de. anya. Én vagyok korombéli gyerekekkel körülvéve,tudom, hogy a 99%-uk játszik "ilyennel". A többi 1 százalék másik lövöldözőssel játszik.


Az a baj, hogy Ő (anya) nem élt abban a korban, amikor divat volt a trapéznadrág (nem tudom jól mondom-e) Pontosan 51 éves. Két hete volt a szülinapja. Én 17 vagyok.


2020. febr. 5. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Beszélgess vele többet. Szánj rá több időt. Hívd el magaddal, ha vásárolni mész. Stb.
2020. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Most nem azzal van baj, hanem valahogy a felfogásával. Mintha nem látná a külvilágot és a többi embert.
2020. febr. 5. 20:58
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert túl sokat van egyedül. Ezért mondom, hogy szánj rá több időt, mesélj neki többet a dolgaidról, akkor jobban rá fog látni a világra.
2020. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyukad es te mashogy latjatok a vilagot, mert te most kamasz vagy, o meg egy kozepkoru no. Szerintem eleg, ha ezt tenykent kezeled, nem kell mindenben egyet ertenetek, de legy mindig tisztelettudo, kedves, segitokesz. Ha valamihez nem ert, probald meg higgadtan elmagyarazni neki az allaspontodat.


Egyebkent mikor tini voltam az en anyum is csinalt detto ilyeneket, tok nyugodtan rakosgattam el a szekrenybe a tiszta edenyt, erre ramformedt kiabalva, hogy mit csapkodom a konyhaszekrenyt mergemben...ha persze hogy ettol mar merges lettem :D Egy csomoszor elofordult ilyen, nem tudom a miertjet, idovel valahogy megszunt.

2020. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Pedig én mindig kedves vagyok vele :( mindig megteszek neki bármit.. Csak olyan esetekben tartok ki mint pl az öltözködés. Most ha bemennék a suliba ilysen ruhákban.. Aláírnám a halálos ítéletemet. Két másodperc és én lennék az osztály bolondja.


A battlefield-es dolgot is próbáltam elmagyarázni neki. Mondtam neki, hogy Dehát anya. Az nem igaz, hogy senki nem játszik vele, mert különben akkor csődbement volna a cég 20 éve... (kb) És, mutattam neki, hogy nézd, csak arra, hogy battlefield kb 30.000 találat van a youtube-on. És mind gameplay. Mega suliban is csak az osztályból 20-an vették meg 2016-ban.

2020. febr. 5. 21:47
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja meg pl amikor egy fát ki kellett vágni a kertben mert már öreg volt, veszélyes stb stb, akkor én miután láncfűrésszel feldaraboltam 30-centis darabokra, baltával nekiálltam feldarabolni. Anyám meg mindig pislogott, meg kicsit meg is ijedt minden csapásnál. Pedig kb 4 méterre állt. Az elsőnél kérdeztem, hogy mi történt, (azt hittem baja van) mondja, hogy csak úgy.. olyan durván ütöd. (háátmost hogyan üssem? Tegyem rá, aztán nyomjam bala kézzel?) Mondtam neki, hogy hát nem lehet máshogy csinálni.. Ez ilyen.. Ilyenkor tényleg nem tudom mi baja lehet..
2020. febr. 5. 21:50
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Én is ilyen voltam kamaszkoromban. Mentem a többség után! Követtem a divatot, az számított, hogy elfogadjanak!30 vagyok jelenleg! Már csak az anyukám él! Azt mondom neked, hogy örülj, amíg van anyukád! És örülj annak, amit ad! Szeret téged! Az a fos játék, és a többi szarság, amit megvetetnek velünk csak tárgyak! Nem számít más, csak a szeretet. Szeretni és szeretve lenni. Ez a boldogság! Viseld büszkén azt a qva ruhát és öleld meg anyukád!Ne légy hálátlan elkényeztetett kölyök!Ahelyett, hogy azzal a szarsággal játszol, inkább segíts neki, és legyél vele, amíg még megteheted! Az életben nem az számít mit viselsz és mid van, hanem az hogy VAN-E VALAKID, AKI SZERET! NŐJJ FEL!
2020. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

8-as teljesen egyetértek, de én szívesen veszem fel azt, ami a divat. És nem azért, mert épp most divat,hanem mert egyszerű. szűk naci, nem lötyög, nem dörzsöli szét a lábamat ahogy ott lifeg a bokámnál. És egy normállis póló. A battlefield-et meg csak szórakozásból vettem meg (azóta már megvan). Hogy legyen mivel játszani.


Hidd el, nagyon örülök, hogy van anyukám, aki törődik veéem és aki szeret, csupán az érdekelt, hogy mik elhetnek ezek a dolgai... Hátha valaki tapasztalatból tud valami okosságot mondani, tanácsolni

2020. febr. 5. 22:25
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

tenyleg beszelgess vele tobbet, esetleg a barataidat hivd at meha h lassa tenyleg ez megy most. lehet h valtozokor, vagy valami kapuzarastol valo

felelem, foleg ha esetleg egyedul van. akkor meg a parkereses is jatszhatna, valami banthatja szerintem, foleg ha regen nem ilyen volt. vagy csak fel h lassan felnosz es elkoltozol, egyedul marad. beszelgess vele, tobb oka lehet

2020. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%

"nem dörzsöli szét a lábamat ahogy ott lifeg a bokámnál"

Hogy dörzsölné már szét, ha csak ott lifeg? :)))))

2020. febr. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!