Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan aki a kozepiskol...

Van itt olyan aki a kozepiskola utan megszakitotta a kapcsolatot a csaladjaval?

Figyelt kérdés

Szerintem a testverem mentalis beteg, folyamatosan fenyeget minket es nagyon csunyan beszel a szuleinmel, tör zúz és meg mindig a nyakukon van pedig mar reg felnott

Engem gyulol, idegileg tonkretettek, es sajnos remiszto ezt kimondanom de szerintem egy nap megfog minket ölni

Most megyek tovabbtanulni, a szuleim nem tettek ellene semmit, ok is belerokkantak nem vittek el szakemberhez es csak ordibalni tudnak

Mit csinaljak hogy ne kelljen hazajonnom?

Tudok majd dolgozni es kolis leszek



2020. ápr. 11. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen nagy korú vagy, tehát a te döntésed, hogy tartod-e a kapcsolatot a családdal. Ha dolgozol és eltartod magad, akkor semmi akadálya a leválásnak.
2020. ápr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
azért teljesen ne szakíts meg a kapcsolatot velük, nagy bajba kerülhetsz, ha esetleg később megszorulsz anyagilag
2020. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Önálló élet kialakítása. Csak minimális kapcsolat velük. tesóddal a szüleid halála után köszönés se...
2020. ápr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én anyámmal nem tartom a kapcsolatot. Gyerekkoromban rendszeresen zsarolt érzelmileg, máskor meg azt mondogatta, hogy ő mindent megtesz értem és ezzel teljesen összezavart. 20 éves koromban költöztem el tőle, mostanra gyakorlatilag teljesen megszakítottam vele a kapcsolatot. Mentális beteg ő is, kezelték pszichiátrián is, teljesen leépült agyilag és gyakran van lelkiismeret-furdalásom, hogy fel se hívom, de a saját lelki egészségem fontosabb.
2020. ápr. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%
Jelen, amikor elmentem egyetemre, 3 évig nem hallottak felőlem. Igazából semmit sem kell csinálnod, felsőoktatási koliból már nem kell hazajárni ha nem akarsz, felárért nyáron is maradhatsz. Max az okozhat gondot ha valamit alá kell írniuk hogy ösztöndíjat kapj de nekem az ilyeneket pl. aláírta és pecsételte a családsegítőben egy hölgy.
2020. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!