Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám már minden kis dolgon...

Anyám már minden kis dolgon kiakad! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A nevelőapámmal pár hete összeveszett azon, hogy anyám tankol, de a nevelőapám az anyját,testvéreit stb fuvarozza, amikor őt kéne hazavigye akkor azt mondja hogy alig van benzin... Azóta ingerlékeny, két szót nem lehet vele váltani, mindent amit kérek, halogat. Megkértem hogy tolja le a hajamat. Mondta hogy mindjárt. Eltelt egy óra, még mindig az ágyban feküdt és telefonozott. Viberen beszélget valakivel, de mintha valami szupertiktos dolog lenne, elhúzza a telefont ha leülök mellé, ha odamegyek hozzá, akkor is egyből telefon le.. Közben meg mikor irogat, jókat kuncog,mosolyog. Pár hete Pestről jöttünk haza, nem akartunk két km-et sétálni haza, engem elküldött biciklivel, magának meg hívta a szomszédot (Akivel eddig annyi kontaktunk volt, hogy hozta a krumplit..) hogy vigye haza autóval.. Visszatérve a mai sztorihoz. Mondtam hogy akkor vágjuk le a hajamat légyszi, erre mondta hogy oké, iszok egy kávét, elszívok egy cigit.Eltelt egy újabb óra, kimegyek hozzá, hogy akkor kezdjük,láttam hogy a nevelőapámmal irogat messengeren, erre hirtelen mint valami szappanoperában, megtörölte a szemét, előadta a hattyú halálát. Kérdeztem hogy mi a baj, rámordított hogy hagyjam már békén. Bejöttem, megírom a kérdést,és elengedtem hogy levágja a hajamat, amit egyébként már kb 2 hete kérek tőle.

Miért van az hogy mindenkinek jópofizik, nekem meg játsza itt a nagy érzelmileg sérültet?



2020. ápr. 14. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
lehet hogy félrekQr és ideges
2020. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezem hogy akkor levágja ma, vagy holnap? Mondja hogy meg ma, mindjart. Mondtam hogy jó, két órája ezt mondod. Erre mondja hogy: Nem tudtam hogy fodrásznál vagy!"
2020. ápr. 14. 18:26
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Muterod félre kúr, de te még kisgyerek vagy ehhez a témához, úgyhogy menj tanulni, mert az új nevelőapád tuti szájba fog b*aszni ha feleselsz neki.
2020. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Aha, szóval anyád fizeti a benzint, Fater mindenkit hurcimbál, csak azt nem aki megvette az üzemanyagot. Nem is értem mért hárklis anyád, hisz csak virágnyelven lett vele közölve hogy nevelőapuci szemében sza.rt se ér. NEM játssza az érzelmi sérültet mikor másokkal jópofizik, hanem előtted nem alakoskodik, nem titkolja hogy szarul van. Remélem lesz annyi esze hogy dobja a nevelőapucit, és beújítson magának egy normális bikát, aki nem söpri félre mindenki másért. .
2020. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Előző, lehetséges a normális bika már úton is van, hisz nem véletlen mosolyog annyit a telefonjára
2020. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem vágod le a hajadat magadnak, ha már ennyit okoskodsz?
2020. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
"Előző, lehetséges a normális bika már úton is van, hisz nem véletlen mosolyog annyit a telefonjára" Legyen igazad. Senki sem köteles bennragadni egy olyan kapcsolatban ahol sza.rba se nézik.
2020. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

4. válaszolóval egyetértek teljesen.


Amúgy told le magadnak, aztán kérd meg, hogy nézze át és javítsa ki, ha hátul, oldalt, ahol te nem látod jól, esetleg kimaradt valami. Korrigálni 1-2 helyen jóval kevesebb idő, mint lenyomni az egészet, erre lehet nem kell órákat várnod. Férjem is így szokta, ha rájön a hajatvághatnék, én meg épp valami mást csinálok, pl a kisfiunkkal vagyok elfoglalva, vagy bármi. Ő lenyírja, én javítom.

2020. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Új nevelőapucit fogsz kapni.
2020. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Anyádnak új bálja van, amit a jelenlegi nem tud, de sejt. Az új pasi miatt köt bele a mostaniba. Te pedig a hajadon pampogsz... Lehet a szomszéd előbb megcsinálja.
2020. ápr. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!