Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan akad ki anyám egy...

Jogosan akad ki anyám egy ajándék miatt?

Figyelt kérdés
Sajnos igyis napról napra élek. Anyám mindenféle virágot imád, de mondtam neki hogy nem tudok a névnapjára most semmit se venni. Max valami bombont vagy egy szál virágot. Nem jóbkedvemből csinálom. Édesapámnak is múlt héten volt. Mondtam hogy tudom hogy illetlenség. Amint lesz pénzem bepótolom, de anyám beduzzogot és azt mondta fa*** gyerek vagyok, hogy ennyit se teszek meg a szüleimért. Apumat nem érdekelte a dolog. Anyának meg igyis egy évben többször is van névnapja.
2020. ápr. 17. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Anyád bekaphatja.
2020. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Basztet852 válasza:
100%
Sajnálom, hogy anyukád nem érti a helyzetedet. Az ilyen alkalmakkor igazán nem is az ajándék a fontos, hanem hogy megemlékezik róla valaki akár szóban is így a másik tudja, hogy gondoltak rá. Ha nincs pénzed akkor nincs emiatt ne érezd magad kellemetlenül. Ha anyukád ezt nem érti akkor szomorú, mert még nem volt nehéz helyzetben nem tudja milyen ez. Könnyű mondani, de nem foglakozz vele...
2020. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyád úgy viselkedik, mint egy hisztis kisgyerek.
2020. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
En es a családom a névnapot soha nem ünnepeltük eddig, fura, h valaki ennyire komolyan veszi :/
2020. ápr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem várom el a gyerekeimtől, hogy ajándékot vegyenek, a szeretetük sokkal többet ér.
2020. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Nem lehet egy évben többször névnapja csak 1x és egy csokor virág lidlböl kb annyi mint egy doboz bonbon ,árban.
2020. ápr. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Szedj neki a szabadban, egyre több mezei virág nyílik.
2020. ápr. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne szedjen mezei virágot, mert nem tudja, hogy melyik védett, melyik nem.

Egy szál rózsa miért ne lenne kedves megemlékezés.

Hát nem az a fontos, hogy nem felejtette el?

Ha a gyerekemnek nincs elég pénze, akkor biztos, hogy nem én vagyok az, aki követelőzöm.

Sőt! Én szólok neki, hogy eszébe ne jusson költeni.

Lehet, hogy én főzök neki valami finomat, hogy együtt fogyasszuk el.

Nem értem, hogy valaki miért nehezíti meg a gyereke dolgát ilyen fölösleges hisztikkel. Hát nem az a fontos, hogy a gyerekem gondol rám ilyenkor is?

Van, amelyik legfeljebb ilyenkor visz nagy bokrétát, aztán hónapokig felé sem néz az anyjának.

A kedves férjétől ugyan mit kap? Nem az a fő baja inkább, hogy a papa elfelejti a névnapját?

2020. ápr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Én nem szoktam anyukámnak venni semmit. En stoktam neki sütni valamilyen sütit amit szeret és meg tudok sütni és ebből nálunk nincs semmi próbléma.
2020. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem nem hogy ebben az esetben, többet se kapna semmit.
2020. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!