Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudtok írni nekem kedves...

Tudtok írni nekem kedves (rövid) üzeneteket anyukáknak?

Figyelt kérdés
Úgy általánosságban. Igazából anyukámnak csinálok egy kis dobozt, amibe papírcetliket teszek, és azokon lesznek üzenetek. Illetve olyan, hogy mondjuk 1 ölelés, egy puszi, közös filmnézés. Ilyesmik. Plusz kedves gondolatok, amik felvidítják. Már van néhány ötletem, csak kéne még.

2019. dec. 23. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Pl. Szeretlek, Anya!

Köszönöm, hogy felneveltél.

Büszke vagyok arra, hogy Te vagy az Édesanyám.

Hálás vagyok mindazért a sok jóért, amit tőled kapok, Drága Anyukám.

Isten éltessen téged erőben, egészségben!

Remélem, hogy mihamarabb megölelhetlek.

Kérek szépen egy ölelést most! :)

Főzzünk együtt valami finomat!

Te vagy a legjobb anya.

Örülök, hogy a lányod/fiad lehetek.

A te főztöd a legfinomabb a világon.

Legközelebb segítek neked kitakarítani/elmosogatni.

Megmasszírozzam a vállad?

Kérek tőled egy mosolyt, most!

Nyertem a lottón - ja, nem -, de tessék itt egy kaparós sorsjegy, hátha neked bejön! :D


Stb.

2019. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezek nagyon jók! ☺️
2019. dec. 23. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülök! :)
2019. dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Kitakarîtottam
2019. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
De jó gyerek vagy.Az én gyerekeimnek sohasem jutna ilyesmi az eszükbe, pedig mindent beleadtam,hogy szép életük legyen.
2019. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Tudod, kérdező, ez akkor lenne szívből jövő ajándék, ha magadtól jutnának eszedbe azok az üzenetek, amit az édesanyádnak írsz...
2019. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Ezt nem másoknak kell összekaparni, hanem azt kell leírnod, amit TE érzel és gondolsz.

Én is kaptam már ilyen "azért szeretlek, mert..." szeretetbefőttet (kis díszes üvegbe rakta) a nagyobbik lányomtól; minden egyes szaván érződik, hogy a saját érzéseit fogalmazta meg. Így sokat ér. Azonnal észrevenném, ha valamit másoktól szedett volna össze. Az nem esne jól, így viszont imádom.

2019. dec. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Szerintem a szándék a fontos, hogy te örömet akarsz szerezni az anyukádnak és ha ezt egy másik embertől vett idézettel/segítséggel teszed, vagy sem, az üzenet szempontjából lényegtelen. Időt, energiát szánsz rá és te akarod, ez a fontos!És nyilván nem írsz majd olyat, ami nem igaz, vagy amit nem érzel magadénak, szívedhez közel állónak.


Nagyon sok gyereknek eszébe sem jut hálásnak lenni a szüleiért és átérezni azt, hogy milyen nehéz anyának lenni, nemhogy megköszönni!


Szerintem legyél büszke magadra - én büszke vagyok rád és anyukád is büszke lehet arra, akivé nevelt. Egy rendes, szerető gyermek és igazi család áldás!

Kellemes ünnepeket!:)

2019. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!