Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám emlékére csináltattam...

Apukám emlékére csináltattam egy tetoválást és anyukám így reagál mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
Apukám 16 éves koromban meghalt és már akkor ezt kértem de elutasította a koromra hivatkozva. Most hogy betöltöttem a 18 - at így megcsináltattam és nyilván nem tetszik neki. (nem egy tetkó ellenes ember egyébként ) Akikkel eddig beszéltem mint azt mondták hogy valószínűleg féltékeny ezért múltkor felhoztam neki hogy legyen egy anya lánya tetkónk de a párja nem engedi neki. Tudok valamivel segíteni azon hogy ne érezze hogy féltékenynek kelljen lennie? Ő nevelt fel miután apával elváltak (persze apa is támogatott és látogatott rendszeresen)szóval megértem a helyzetét.

2020. ápr. 18. 21:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Minden csoda 3 napig tart. Mivel levakarni már nem lehet 3 hét múlva lesz anyukádnak más problémája hidd el.
2020. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Semmit. A te tested, te döntésed. Amit ő csinál csak hiszti. Attól hogy ő elvált tőle és esetleg már nem szerette, neked az apád volt és te pedig igen. Majd lenyugszik
2020. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%

Őszintén!


Biztos vagy benne, hogy mit gondol(t) apádról?

Nem lehet, hogy az ő szemében nem volt olyan jó ember, mint a te emlékeidben?

2020. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Mi az h a párja nem engedi? A saját teste, és gondolom nem az arcát akarja kitetováltatni vagy az egész felsőtestét, de mind1 ez más téma.


Te nem tudsz mit tenni. Felajánlottad h legyen közös, ha ő ezt nem akarja (akár magától, akár a párja miatt), az már úgy gondolom nem a te problémád. Te megtetted a magad részét.

2020. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Ó anyám. Ha itt valami nem tetszik egy felnőtt nőnek, arra rögtön az a válasz hogy irigy, féltékeny, bla-bla. Kire féltékeny, a halott férjére? Nem tetszik neki, de felnőtt ember vagy: Mit tudna vele csinálni? Hazudja hogy tetszik? Vagy veszekedjen?
2020. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Én sem értem. Mégis kire vagy mire féltékeny az anya? :D
2020. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
1-es kommentelőnek, egy hónapja megvan és akár mikor látja mindig mondja hogy nem érti miért pont ez az első
2020. ápr. 18. 22:35
 8/22 A kérdező kommentje:
3-as kommentelőnek, mindig apásabb voltam és egész kiskorom óta hallgattam hogy olyan vagyok mint apám valamikor most is megkapom, lehet valami miatt nem kedveli de én is ugyan így vagyok a mostani párjával.
2020. ápr. 18. 22:37
 9/22 A kérdező kommentje:
4-es kommentelőnek ő már tetoválás ellenes és volt olyan hogy ha ebédelni mentünk valahova akkor beszólt hogy takarjam el(az apás a jobb könyököm felett van) pedig nem egy elegáns étterembe mentünk ahol estéjíben kell lenni.
2020. ápr. 18. 22:40
 10/22 A kérdező kommentje:
5-ös kommentelőnek nem várom el hogy hazudjon de szerintem a másik örömét nem kéne elrontani. Felnött nő nyilván érezte a kapcsolatunk apukámmal és már mondta is hogy zavarja hogy vele nem ilyen szoros a kapcsolatom. Ebből kiindulva gondoltam hogy hátha féltékeny lehet, az irás módod se értem eléggé támadó...
2020. ápr. 18. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!