Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet kezdeni igénytelenné...

Mit lehet kezdeni igénytelenné váló szülőkkel?

Figyelt kérdés

Egy ideig tudja magát tartani az ember és nem csak hogy besegít, hanem magára vállal mindent a ház körül, de ezzel csak azt éri el, hogy méginkább igénytelenek lesznek a szülők.


Hiába próbálok velük beszélni. Nem takarítanak, nem mosnak ruhát magukra, de még csak nem is nagyon mosakodnak (ez a legdurvább, mert ezt nem tudom megtenni helyettük).

Mit lehet tenni? Nem magatehetetlenek, a saját kis hobbijukat (kertészkedés pl) nagy erőbedobással csinálják, de aztán meg sajnáltatják magukat mennyire elfáradtak, mert egésznap dolgoznak.

Már kikészítenek.

Más is van hasonló helyzetben? Mit lehet csinálni? A lelkükre hatni nem tudok, mert idegesek lesznek, ha pl a higiéniás szokásaikat kritizálom. Mindig vita lesz belőle.



2020. ápr. 21. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesekről van szó?
2020. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most léptek be a 60-as korosztályba. Tudom, hogy vannak alapbetegségeik, de egyáltalán nem indokolja az igénytelenséget. Amihez van kedvük, azt megcsinálják, amihez nincs, azt nem (pl fürdés).
2020. ápr. 21. 14:45
 3/3 tüncibünci válasza:

Szerintem konkrétan sz...d le őket , azért nem mosakodnak mert büdösen szeretik egymást vagy nem igénylik a szexet.

Amúgy ne csinálj meg mindent, mond hogy neked is van más elfoglaltságod , illetve pénzes munkát vállaltál hogy legyen majd saját lakásod. A munkát fel kellene osztani állj ki magadért.

2020. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!