Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ciki lenne huszonévesen a...

Ciki lenne huszonévesen a szülőkkel nyaralni?

Figyelt kérdés
A családommal szoktunk menni nyaralni. Van egy baráti társaság, a szüleim barátai, akiknek velem azonos korú gyerekeik vannak, és már a harmadik generáció is megjelent, van, akinek már a korombeliek közül is van gyereke. Ez egy régi barátság, és régi hagyomány, hogy együtt mindig elmegyünk valahova pár napra. A másik dolog, hogy a szüleim felajánlották, hogy elutazhatok velük külföldre, Kubába. Nekem van saját állásom, nem is lakom már otthon, de annyi pénzt nem keresek, hogy egy ilyen utat egyedül megcsináljak. Egy kollégám nagyon furcsán nézett rám, hogy 25 évesen utaznék a szüleimmel. Ti mit gondoltok?
2020. febr. 10. 10:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ciki az ha mások véleményére adsz, ahelyett hogy azt tennéd amit szeretnél.

Addig légy velük amíg lehet.

2020. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Hadd nézzen furán, semmi köze hozzá.

Ha jóban vagytok a családdal, miért ne? Én irigyellek, tök jó lenne egy ilyen családi hagyomány. :)

2020. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg kihagynád Kubát azért, mert egy jelentéktelen kolléga furán nézett rád? Én még negyven évesen is utaznék a szüleimmel, miért is ne? Szeretjük egymást, ez egy nagyon klassz közös program.
2020. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Nem értem miért ciki az, hogy eljutsz Kubába. Majd akkor én elmegyek a szüleiddel! :)


22/f

2020. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Bár nekem lenne ciki... Akkor élnének még... Menj...
2020. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

NEM! Sőt kiváltság!

-élnek a szüleid

-jóban vagy velük

-szeretnek

-futja nyaralásra,... stb stb...


Én 24 voltam, amikor a tesómmal és apámmal elmentünk Párizsba egy hétre és nagyon jól sikerült.

Most 47 vagyok, apám már nagyon idős, de el akarom vinni Rómába, mert régi vágya.


Tehát ha jó a viszony a családban, simán vállalható és jól sikerülhet.

2020. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%
25 évesen miért nem laksz otthon?
2020. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek a szüleimmel utazni, persze már nem visznek, mert 35 éves vagyok, de amikor vannak rövidebb túrák, azt nagyon élvezem! Nemsokára megszületik az első gyerekünk, remélem, megyünk majd háromgenerációs nyaralásra, már tervezgetjük. Ne érdekeljen a kollégád, hadd nézzen, biztos irigy.
2020. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan utazz velük. 30 éves szingli barátnőm is a szüleivel utazott Balira. Meghívták magukkal, és ment. (Aki erre megjegyzést tesz, az ugyanúgy elmenne, ha lenne rá lehetősége. Ne foglalkozz a fanyalgókkal.)
2020. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A sajat szuleimmel nem birnek ki egy hetet, de aposomekkal meg szivesen is mennek nyaralni, mert jofejek, fiatalosak, bulisak. Menj csak! :)
2020. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!