Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnátok ha a kamasz...

Mit reagálnátok ha a kamasz lányotok (16-18 körüli) néha poszolna közösségi oldalakon olyat, ami arra enged következtetni, hogy támogatja az LGBTQ közösséget?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 19:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%
Örülnék neki, hogy a még nemlétező lányom is hasonlóan gondolkodik, mint én. Én nem posztolok semmi ilyet, megvan a véleményem, amit ha kell, elmondok. Örülnék, mert ez azt jelenti, hogy csak mert valaki a saját nemét szereti, nem ezt nézi, hanem az embert. Azzal se lenne gondom, ha nem így érezne, mert nem kötelező, viszont ha undorítónak tartaná és lenézné őket, na akkor érezném azt, hogy valamit nagyon elrontottam.
2020. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%

Én is nyíltan vállalom, hogy támogatom őket, pedig hetero vagyok (vannak meleg barátaim). Pedig már volt ebből konfliktusom munkahelyen is, de nem érdekel.


Valószínűleg ha látnám, hogy a gyerekem is kiáll egy ügy mellett, amiben hisz, örülnék, hogy mer felszólalni. Az országunk pont az egyik legnagyobb gondja az, hogy mindig mindenkit arra buzditanak hogy hallgasson, nézzen félre, ne szóljon bele, húzza meg magát. Senki nem áll ki semmiért, így lényegében mindig mindenki azt hiszi, hogy egyedül van. Pedig sokan vagyunk, akik kiállnánk egymásért.

2020. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%

Semmit. Miért lenne baj, ha olyasmiket posztol?


Te mit reagálnál, ha megoszt egy cuki cicás képet?

2020. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%
Büszke lennék rá, emellett boldog lennék, mivel akkor jól neveltem. :) Ha oda jutok, hogy gyereket vállalok, teljes mértékben az elfogadásra fogom nevelni. A barátaim nagyobb részét meleg/ leszbikus emberek teszik ki. Engem sem érdekelt soha, hogy ki mit gondold erről és örülnék annak, hogy Ő is így gondolkodik.
2020. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha az én gyerekem csinálná ezt, akkor biztos tőlem tanulta. :D
2020. ápr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
2%

Ebben a korban ha van egy nagyon kozeli baratnoje még az is lehet leszbinek gondolja magat.

Megis min aggodsz? Ha te az anyuka vagy bizonyara valami miatt megutkoztel a posztjain/megosztasain? Tul sok, tul kihivo es kozben nincs fiubaratja vagy nem erdeklik a fiuk egy kicsit sem?? Csak te tudhatod mi ezzel a problemad.


Arra vigyazz, hogy ovatosan reagalj barmit is, mert a mai ilyen koru korosztaly egy kritikus megjegyzesre is letiltja a szulot vagy egyszeruen kizarja a tovabbi hasonlo posztokbol. Es utanamar arrol se fogsz tudni, ha aktkepet posztolna...

2020. ápr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%
Büszke lennék, hogy normális embert neveltem. Én is nyíltan támogatom az LGBTQ közösséget heteróként.
2020. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
27%
Alapvetően nem dijazom, ha valaki politikai és/vagy társadalmi ügyekről posztolgat, de az ő dolga, nem szólnék bele. Szerintem mindenkinek a magánügye, hogy mit támogat, az erről való posztolás pedig többnyire csak egy kirakatcselekvés, nem a valódi támogatás jele. Ha a való életben támogatja a homo/bi és egyéb szexuális beállítottságúkat, ilyen emberekkel barátkozik, kiáll mellettük, az dicséretre méltó dolog (ha pedig ő vallja magát ehhez a közösséghez tartozónak, abba sem szólnék bele), de a gyerekeimet igyekezném szerénynek nevelni, hogy a tett helyessége miatt tegyenek valamit, ne amiatt, hogy dicséretet, lájkokat és egyéb külső megerősítést nyerjenek vele.
2020. ápr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
83%
Remélném hogy tőlem tanulta :D ha már valamit posztolgatni kell közösségi oldalakra, inkább pozitív társadalmi párbeszéd folyjon ott mint a sok hülyeség.
2020. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
38%
"Te a gyerek vagy vagy a szülő?" Egyik sem, ez a szokásos "mit szólnál ha a kamasz lányod ezt meg ezt csinálná" kamukérdező, gondolom várt egy kis háborút..de elmaradt. :(
2020. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!