Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányos anyukák/apukák! Ti...

Lányos anyukák/apukák! Ti milyen gyakran viszitek ruhákat vásárolni a kamasz lányotokat?

Figyelt kérdés
Vagy milyen gyakran adtok pénzt, hogy ők maguk vásároljanak? Nekem anyukám totál ki készül ha már "megint „ ruhát akarok venni, apukámtól kapok mindig egy kis pénzt havi 2x kb 2000 ft-ot amiből max egy póló, vagy pulcsi jön ki. Viszont van olyan barátnőm, akinek az anyukája egy ilyen vásárlásra 10 ezer forintot ad neki, amiből jó sok mindent tud venni. Ti hogyan álltok ezzel?
2020. febr. 15. 14:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Velem már nem hajlandó eljönni vásárolni, úgyhogy én pénzt szoktam neki adni, negyed évente kap 20.000 Ft-ot a zsebpénzén felül (nálunk ez belefér, lehet, hogy másoknak sok lenne), amiből olyan ruhát vesz, amit akar. Először aggódtam, hogy elkölti 2 márkás pólóra és oda is lesz az egész pénz, de gondoltam akkor az az ő baja lesz. De ügyes, általában megfontoltan vesz ruhát és minőségi darabokat, amik nem mennek tönkre olyan könnyen.
2020. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 De jó neki :D Amúgy szerintem se sok, mivel ebben a korban mindenki a divatosnál divatosabb ruhákat akarja hordani :D
2020. febr. 15. 15:08
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 a lányom, van hogy 1 hónapban 30e Ft elmegy ruhara, de aztán 2-3 hónapig nyugi van... inkabb pénzt adok és megveszi ami kell vagy rendel es azt fizetem. Altalaban megfontolt de 1-2db becsúszott amire nyeltem inkább egy nagyot. :-D Igyekszünk kiárusítaskor vásárolni.
2020. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3 Hát akkor nagyon úgy tűnik hogy csak velem ilyen szigorúak ruha téren:D Pedig csak divatos akarok lenni
2020. febr. 15. 15:23
 5/18 anonim válasza:
42%
Apuka vagyok. A fiammal meg a lanyommal kethavonta megyek, kb 200 ezer megy el cipore, ruhara.
2020. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 Szerintem ez kicsit túlzás de kinek mi
2020. febr. 15. 15:27
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akkor vagy divatos, ha a legújabb darabot veszed. Lehet divatosnak lenni nem márkás ruhákban és kevés holmival is. Csak jól kell összeválogatni a cuccokat. Az összeg pedig függ az anyagi helyzettől is.
2020. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Lehet nemtudnak többet adni,azért az otthoni kiadások előnyt élveznek.
2020. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8 Sok pénzük van, de hülyeségekre költik
2020. febr. 15. 16:02
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön élünk. Itt három havonta érkezik családi pótlék szerű ellátás, közel a szezonvaltashoz, így az én gyerekem akkor szokott vásárolni menni. 16 éves, leginkább egyedül, vagy a barátaival szeret menni. Ilyenkor előre megbeszéljük, hogy mi az amire szüksége van és arra kb mi a maximum keret. Pl kell neki farmer, akkor az max 25 euro legyen, télikabát 70 euro, stb. Ha drágábbat talál, akkor a különbözetet neki kell fizetnie, ha az adott dolog nem szukseges, de általában nem kérjük el tőle. Most pl épp üzenetet irt, hogy akkor most venne magának fehérneműt, x összeg, atutalnam e, hiszen par napja beszéltünk róla, hogy kell.
2020. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!