Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Komolyan nem lehetett volna...

Komolyan nem lehetett volna kibírni?

Figyelt kérdés
Kb 3hete férjem nem járt át ebédelni a szüleihez a vírus miatt. 70felettiek. Párom dolgozik, bevásárol, ügyeket intéz. Én meg lassan szülök. Tegnap délben onnan hívott, bement kajálni. Eddig megoldották külön. Nyugodt is voltam. Erre ilyen butaságot csinálnak. Én még tesómmal se találkozok, pedig a szomszéd utcában lakik. Szüleimmel már 1hónapja. Férjem minden hétköznap látta őket mert elment kajáért hozzájuk, nem mentek közel egymáshoz. Mivel kismama vagyok így picit jobban aggódok. Nem csak magam miatt. Férjemnek immunbetegsége van. Nekem súlyos allergiám. Azt se tudjuk, hogy a szülei merre járkálnak. Púp lenne a hátamon, ha most valamelyikünk lebetegedne. Miért nem képesek egymás nélkül meglenni?
2020. ápr. 22. 08:34
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Most attól tartok, ezt újra és újra megismétlik, mert kinézem belőlük.
2020. ápr. 22. 08:38
 2/46 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem borzasztóan túlreagálod.
2020. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
78%
A hormonok miatt most mindenre ugrasz és ölni tudnál, de próbálj megnyugodni. Miért ott szokott ebédelni? Ha napközben nem dolgozik, miért nem együtt esztek? Ezt nem értem.
2020. ápr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
2 hónappal ezelőtt mind a ketten influenzásak voltak. Úgy hívtak át ebédelni minket. Akkor voltam 7hónapos terhes. Csak önmagukra gondolnak. Persze nem mentünk át.
2020. ápr. 22. 08:48
 5/46 A kérdező kommentje:
Dolgozik napközben.
2020. ápr. 22. 08:48
 6/46 anonim ***** válasza:
99%
Kérdezd meg a férjedet. A mama nyilván nem fogja nem beengedni, ha odamegy...
2020. ápr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Azért ott ebédel, mert hogy mindig hívják. Én próbálkoztam azzal, hogy főzök, nekem nem teher, de csak akkor jött mikor a szülei néha elutaztak. Az anyja meg a telefonban könyörgött neki. Onnantól nem is erőltetem.
2020. ápr. 22. 08:57
 8/46 anonim ***** válasza:
95%
Nem a szülők a hibásak, hanem a férjed, úgyhogy őt kell szidni.
2020. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
92%

Elég betegesnek tűnik...

Alapjáraton az én párom is a szüleinél ebédel, de most hogy itthon vagyok, fel se merül... alap hogy hazajön és együtt eszünk.

Amit írsz az elég gáz, és nem is csak a vírushelyzet miatt, hanem az egész sztori.

Mindig így ugrál, amint füttyentenek a szülők?

2020. ápr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
70%
Igazad van kérdező, igazán kibirhatná hogy nm megy be, mind a szülei mind pedig a te védelmed érdekében.
2020. ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!