Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Komolyan nem lehetett volna...

Komolyan nem lehetett volna kibírni?

Figyelt kérdés
Kb 3hete férjem nem járt át ebédelni a szüleihez a vírus miatt. 70felettiek. Párom dolgozik, bevásárol, ügyeket intéz. Én meg lassan szülök. Tegnap délben onnan hívott, bement kajálni. Eddig megoldották külön. Nyugodt is voltam. Erre ilyen butaságot csinálnak. Én még tesómmal se találkozok, pedig a szomszéd utcában lakik. Szüleimmel már 1hónapja. Férjem minden hétköznap látta őket mert elment kajáért hozzájuk, nem mentek közel egymáshoz. Mivel kismama vagyok így picit jobban aggódok. Nem csak magam miatt. Férjemnek immunbetegsége van. Nekem súlyos allergiám. Azt se tudjuk, hogy a szülei merre járkálnak. Púp lenne a hátamon, ha most valamelyikünk lebetegedne. Miért nem képesek egymás nélkül meglenni?
2020. ápr. 22. 08:34
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

40

De zavar. Próbáltam tenni ellene, de ő hozzájuk ragaszkodik. Kapcsolatunk elején hétvégente is hívtak minket, de én megmondtam, én is szeretnék főzni, és nem a szüleivel járok. Csak alkalmanként járunk már ketten együtt oda.

2020. ápr. 22. 13:54
 42/46 anonim ***** válasza:
44%

Csak alkalmanként járunk már ketten együtt oda.


És? Te utálod őket, ez egyértelmű, azért is őket hibáztatod, mert a férjed odament... Ettől még neki a szülei.

2020. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
98%
Azért egy jó házasság nem így működik, hogy a férj minden nap hazaszalad anyucihoz enni, miközben a várandós felesége otthon várja.....
2020. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
97%
Járvány ide vagy oda, ezt én úgy alapvetően nem tűrném el a férjemnek. Felnőtt, külön élő férfi ne jarkaljon már hétköznaponként a szüleihez ebédelni amikor a felesége is főzne neki. Nem tud leválni anyucirol. Ez a nagy probléma. És nem mellesleg nálam válóok lenne, ha többszöri megbeszélés után is folytatná.
2020. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

De a szüleit nem is érdekli. Nem veszik észre hogy a fiuk már felnőtt.


És ez a felnőtt fiú vajon miért van szívesebben a szüleinél, és nem a várnadós feleségével? Fejezd be, hogy a szülőket hibáztatod, mert a férjed a puhap.cs, nem ők a gonoszak.

2020. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Az valóban anyósod hibája, hogy ilyen fiút nevelt, de az, hogy te hozzámentél és szülsz neki, na az már a tied. Edd csak, amit főztél.
2020. ápr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!