Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meglátogathatom apukámat...

Meglátogathatom apukámat külföldön?

Figyelt kérdés

Minden évben 1x elmegyek hozzá de most határzár van és állítólag bárki nem mehet bárhova. De olvastam mivel 21 év alatt vagyok ezért valamilyen papírral lehetséges lenne. Mit kellene ehhez tennem?

Tudom ott lesz majd 2 hét karantén meg itt is Magyarországon amit vállalunk.



2020. ápr. 23. 12:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
munkaszerződéssel mehetsz ki, amúgy CSAK hazajönni lehet és akkor is 2 hét karantén, kimenni nem tudsz. Fogadd el, marad a skype stb.
2020. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Európai tanacsado szolgálattal beszeltem és mivel 21 alatt vagyok és ha apukam az eltartó akkor papírokkal kimehetek.. csak nem tudom milyen hosszú az elbírálási idő

Másrészt mint írtam minden évben kimegyek ebben az időszakban.

2020. ápr. 23. 19:30
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért kérdezősködsz ismeretlenektől itt, ha te tudod a tuti tanácsadó szolgálat telefonszámát??? :-O :-O
2020. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja de tavaly NEM VOLT JÁRVÁNY!! De akkor húzzál ki és maradj is ott.
2020. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na, kijutottál végül?
2020. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!