Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, apukák! Mit szólnátok...

Anyukák, apukák! Mit szólnátok, ha a gimiben 2-os lányotok egy főiskolás fiúval lenne együtt (5 év a korkülönbség)? Örülnék neki, ha néhányan bővebben is kifejtenétek. (:

Figyelt kérdés

2014. ápr. 20. 21:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
80%
Hát nem vagyok se apuka, se anyuka. De azt tudom hogy anyukámmal pont ezt beszélgettük, és ő egyértelműen nem örülne hogy ha egy 20 vagy annál idősebb pasival akadnék össze... Persze ha megtörténne nem tudna mit csinálni, de örülni nem örülne! 1
2014. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
82%
Szerintem nincs ezzel probléma, ha a srác nem csak AZT akarja tőle, de azért ismerjétek meg egy kicsit a fiút :) családomban is van erre példa :) és szépen megvannak :)
2014. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

nem vagyok apuka, se anyuka, hanem egy a fiúhoz közeli életkorú lány, és az a véleményem, hogy annyira sokat változik még a személyisége egy 16 évesnek, hogy sok kitartást kívánok ehhez a kapcsolathoz, mert nem lesz zökkenőmentes. tudok olyanokról ahol még az is probléma hogy az elsőéves egyetemista lány mellett az éppen végzős srác inkább még ott maradt az egyetemen, mert lassan neki a munka jönne, és az meg még több kevésbé összeegyeztethető dolgot szül, szóval jó nagy előny ha már tud dolgokat a lány amiben a srác benne van, meg ilyenek hogy érettségi.. amikor a lány parázni fog rajta 2 év múlva, akkor a huszonikszéves srácnak már kevésbé lesz olyan parás, őt már inkább a munka gondolata foglalkoztatja, érteeeed...


másfelől meg itt ez a megkerülhetetlen szex-téma, hogy a 16 éves még nem akarja, vagy tapasztalatlanka, éretlenke hozzá, a srácot meg egyre jobban érdekli, szóval sok sok konfliktus meg minden, én nem nézném jó szemmel szülőként se, nem hogy 20 éves fejjel...

2014. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 meme23 ***** válasza:
34%
Zökkenő mentes kapcsolat, a tétek az? AZT akarja, ti mit akartok? Nem örültök? Gondoljátok foglalkozik vele valaki? Én is szülő vagyok csak már 55 éves. A fiatalabbak valóban ennyire naivak?
2014. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Ez annyira személyfüggő,hogy nem lehet egyértelmű választ adni. Attól függ mennyire érettek a felek,a fiú és a lány személyiségére gondolok. A fiú már túl van egy csomó dolgon,a lánynak még gondolnia kell az életére,fontos az iskola és ha ilyenkor jön a nagy "love sztori" sok minden borulhat. Ha elég érett és komoly gondolkodású a fiú akkor arra is gondol,hogy a szeretett "nő",hogy boldogul majd az életben és nem csak arra,hogy minél több pózt próbáljon ki az ágyban a friss husival.

Mert igen egy huszonegy éves férfi igen aktív szexuálisan,legyünk őszinték,haverok,buli és csajok az élt falása ezerrel.Egy tizenhat éves lány meg romantikus,szerelemre babusgatásra vágyik. Persze van aki már kislányként megtapasztalta,a "felnőttéválás "csínyját-bínját",korán leszakították,-ismerek ilyet,a szexben mindent tapasztalt az élethez meg sík buta,a suliban csak bukdácsol a kisasszony. Ha személy szerint az én lányomról lenne szó,cseppet sem örülnék,válasszon saját korabeli párt,-a szexet sem ellenzem,tapasztalják,tanulják meg együtt.

Az élesen komoly kapcsolatra még ráér ha ott lesz az ideje.-De ha egy olyan idősebb fiút találna aki vigyáz rá és nagyon szereti,nem vágja át,nem használja ki a gyerekem

és látnám,hogy minden rendben van,akkor nem tudnák belekötni a dologba:) /egy 16-éves lány édesanyja/

2014. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Na én épp ebben a helyzetben voltam. 16 évesen jöttem össze egy 21 éves sráccal. A szüleim imádták. El is mondták, hogy jobban örülnek, mintha egy velem egyidőssel vagy gimissel jöttem volna össze - látták, ismerték a korombelieket, és mindig azon viccelődtek, hogy régen a 6-8-os általános iskolások néztek ki. Most főiskolára járok, és még mindig azon röhögnek a parkolóban, ha értem jönnek, hogy a főiskolások is megragadtak a 14 éves kinézet szintjén. Hát, ilyenek az én szüleim... Hozzátenném, hogy anyum elmúlt 50, apum pedig már a 60-on is túl van. Egyébként én most vagyok 20 és nemrég szakítottam ezzel a sráccal, akiről írtam. Őszintén szólva, szerintem a szüleim jobban sajnálták, mint én. A szüleim egyébként azt mondták, hogy szerintük épp a 16-18 évesek azok, akik csak szexre mennek. Felfedezik, hogy van farkuk, és fűn-fán-bokron ki akarják próbálni, hogy hogy is működik. Amikor elmúlik az újdonság varázsa, és kicsit lenyugszanak, akkor esik le nekik, hogy akár normális kapcsolatuk is lehetne. Ez van olyan 20 éves kor körül. Hisz itt már főiskolások/egyetemisták, vagy dolgoznak, és már kezdenek a jövőjükre koncentrálni, nem csak a jelen, a buli, és a pia van. Persze mindig hozzátették, hogy kivétel mindegyik korosztályban van, ez csak egy nagy általánosítás. Lényeg a lényeg, nekem mákom volt ilyen szempontból a szüleimmel. Én magam sem gondolkodtam soha azon, hogy korombeli "kisgyerekkel" lépjek kapcsolatba, és ezért nem kellett harcokat vívnom otthon sem.
2014. ápr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan örülnék, ha szétk úrnák a pici kis lányom puncikáját...
2014. ápr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

nekem 9. osztály második félévében (15évesen) lett egy akkor 21 éves barátom. közel 2 évig együtt voltunk. apa tuti kedvelte. anyának eleinte voltak kételyei, de elfogadta 3-4 hónap után :)

17L

2014. ápr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Az én apukám már annak sem örült, hog yegyáltalan fiúkra gondolok..

16 évesen a fiúkat félrehívta, megfenyegette:-)

Szerencsére poénosan..de úgyhogy mindegyik tudta, hogy komolyan kell venni...


A én apukám ki sem engedett volna a házból, ha ezt megtudja.....

Valahol igaza van, egy 15-16 éves lányhz, egy 21 éves nagyon sok..

Persze mindig vannak és lesznek olyanok, ahol bevált, és azőta is együtt vannak, sikerült, de ez a kevesebb..


Nekem mindig a sajat példánk ugrik be...

21 évesek voltunk amikor a férjemmel összejöttünk1 évre rá együtt eltünk saját haztartásban, amt a férjem szorgalmazott akkor..

Te 17 évesen nem tudod nyujtani ezt egy férfinek..

De valőszínűleg nem is kell, hiszen ha megfelelően komoly lenne a pasi, akkor nem egy kislánnyal kezdene..

Ez nem is baj..

De ennyi idős korban sok az 5 év..

18 évesen egy 23 éves pasi már nem yan vészes, pedig sak 302 évvel kesőbb van..

5 év nem sok, csak most..


Tehát lehet csak 27 vagyok...de kiakadnék

2014. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
meme23..azért 55 évesen illene olyan kommentárt írni amit meg is értünk.
2014. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!