Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha a 25 éves...

Mit szólnál, ha a 25 éves lányod bemutatná élete párját s kiderülne,50 éves és még nálad is idősebb egy kicsivel?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 19:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
56%
Én tuti hogy nem akarnám lebeszélni róla mert ha ő úgy érzi hogy a pasas az élete szerelme akkor senki kedvéért nem szakítana vele.Én hagynám hogy szépen lassan ő jöjjön rá arra hogy nagy a korkülönbség és az életvitelük el fog térni mert egy 50 év feletti pasi nem arra vágyik mint egy 25 éves.
2020. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
44%
És aztán, amikor nagyot koppan, 21-es, akkor a te szemmedre fogja hányni, hogy mért nem szóltál, mért vesztegetett el x időt. Egy szülőnek nem az a dolga, nem azért van vele a legközelebbi viszonyban a gyerek, hogy ne szóljon semmit, habár tudja, hogy mit kéne mondania, hanem pont ő van abban a helyzetben, hogy mondhat. Nem eltiltani, mert az nonszensz, nem szekálni, mert az kontraproduktív, hanem felnőtt módra érveket sorakoztatni. Nem az a jó szülő, aki mindenbe belenyugszik. De itt biztos, hogy a kérdező a 25 éves kislány, aki annyira gyerek még, hogy retteg a saját szüleitől, mert pontosan tudja, hogy rossz útra tévedt! Hát neki aztán végképp nem lesz egy gyümölcsöző párkapcsolat az "apjával". Valószínűleg egy nárcisztikus hálózta be a mézesmázos szavaival, esetleg a pénzével. Egy fiatal lánynak nem egy hozzá képest öregember való.
2020. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
"a te szemmedre fogja hányni, hogy mért nem szóltál, " aki ennyire nem vállalja a felelősséget a tetteiért attól jobb távol maradni. ebben az esetben bármit tesz, te leszel a hibás
2020. ápr. 27. 22:28
 24/27 anonim ***** válasza:
51%
Elmondanám ,hogy ez a korkülönbség rengeteg, még önálló felnőttnek is és ha azért jött össze az ipsével, megjegyezném, hogy gondolja meg, hogy megéri-e neki feláldozni a fiatalságát egy olyan csávó miatt, aki még az anyjánál/apjánál idősebb. Mert ez se olyan idilli, ahogy reprezentálták a Playboy-villás valóságshow-ban.
2020. ápr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
40%
Örülök, hogy a nagyszüleim nem voltak ilyen korlátoltak 30 éve, mint ti. A szüleim közt 22 év van, köszönik, jól megvannak.
2020. ápr. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Elfogadnám ha egyik részről sem érdekből történne.

Nekem csak nehezen fogadtál el a szüleim, több év alatt. Egy időre meg is szakadt a kapcsolat. A csalad többi tagjának köszónhető hogy nem örökre.

Azóta már gyerekeink is vannak, és a szüleim is megbékéltek. Nem mondom hogy boldogok de elfogadtak minket együtt és imádják az unokákat.

Én se feltétlenül örülnék neki azonnal, mert okozhat nehézségeket, más életszakadsz, más élettapasztalat, így többet kell alkalmazkodni egymáshoz és több áldozatot hozni a másikért. Én ezeket tapasztalatból meg tudom majd osztani a gyerekemmel ha oda kerül a sor, de ha benne találja meg élete szerelmét akkor semmi bajom nem lesz :)

2020. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Generációs különbség , biznèk abban h kinyílik a lányom szeme és belátja h nem egy hajóban eveznek , ilyenkor más az életcél .. Egy 25 éves fiatal élvezze az életet .. szórakozzon olyanokkal akik koraabeliek , de legalább nem lényegesen idősebbek .
2023. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!