Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti kitagadnátok ha a...

Szülők, ti kitagadnátok ha a fiatok bemutatná nektek a közel veletek egy idős menyasszonyát?

Figyelt kérdés

2 hónapja együtt élünk 44 éves párommal és a 14 éves lányával. Én 25 vagyok. Gondoltam ideje megismerkedniük a családdal, mivel párom 12 hetes terhes. (terveztük a gyereket) Anyám a szemébe jópofizott, utána felhívott hogy mit képzelek, azonnal rúgjam ki ezt a nőt a lányával együtt, mert majdnem vele egy idős. Ez a legnagyobb gondja. Meg hogy szerinte ő már csak sérült gyereket szülhet. Tudjuk hogy nagy a kockázat, de elég sok orvosi vizsgálaton van túl.

A lakás, ahol eddig laktuk, a szüleimtől kaptam, onnan el kell költöznünk mert ez volt anyám akarata. Azt hitte így majd szétszed minket. Sikerült albérletet találnunk, anyám továbbra is áskálódik, próbálja kideríteni hol lakunk stb.

A párom előző házasságából született lányát nem fogadja el, azt mondta neki ő nem az unokája.

Mit lehetne tenni? Nem várom hogy jó legyen a kapcsolatom ezek után az anyámmal, de legalább hagyna békén minket.



2014. okt. 2. 11:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Bár nincs fiam, de azt gondolom, valószínűleg én sem lennék boldog ebben a szituációban, viszont ha a fiam szereti azt a nőt, és valóban így akarja leélni az életét, vele, akkor azt hiszem, beletörődnék, mást úgysem tehetek, és próbálnám elfogadni a helyzetet.
2014. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hogy tudna olyat csinálni a gyerekem, amitől kitagadnám.
2014. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%

Nem tagadnálak ki, de elkeserítene a választás. Nem az ember miatt, hanem az életkora miatt. 15 év múlva egy 60 éves idős asszony lesz, míg a fiam egy életerős negyvenes, eltérő életkori igényekkel és jellemzőkkel.

MOST lehet, hogy működik ez a kapcsolat, de később már nem annyira fog, valakinek le kell mondania az igényeiről. Nem lesz együttöregedés, mert az asszony már rég öregasszony lesz, mire a fiam eljutna abba a korba.


Szomorú lennék, de nem tennék semmit. Sőt ki sem raknálak titeket a lakásból.

2014. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
35%
A szülö nem azért van , hogy megmondja mit csinàljon a " gyerek" ,szòval ha nektek ìgy jò akkor elõzd meg a dolgokat, tagadd ki te és a te gyereked se legyen az unokàja....hisz szétszedné a baba szüleit csak a sajàt önzõ akarata miatt és tuti uszìtanà is az anyja ellen a gyereket. Az ilyen " anyàért " nem kàr.
2014. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

hát boldog nem lennék

de ez van

te meg ha elég felnőtt vagy, akkor vegyetek együtt lakást, de csipogj, hogy anyudék elvették?! bár mondjuk, akkor adniuk se kellett volna.

az hogy ebből mi lesz majd pár évtized múlva kiderül...


20 év múlva, ő 64, te 45 ...

2014. okt. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
15%
Hát én is elég nevetségesnek érezném a helyzetet, hogy a fiamat ilyen ferde ízléssel verte meg a sors. Neked fogalmad sincs, mit lát benned az a 44 éves asszony, az anyádnak van. Jóval a szinted alatt választottál, de ha neked ez elég.. 25 éves vagy, még azt sem lehet mondani, hogy megvezettek, mert már lehetne magadhoz való eszed. Én sem nyújtanék lakhatást a nőnek és a gyerekének, és nem is fogadnám el. Választottál magadnak életet, akkor éld azt. A különbség annyi, hogy én nem nyomozgatnék utánad. Csalódnék, és onnantól kezdve már nem tudnálak a fiamnak tekinteni, az egykori ismerősök életébe meg nem szólok bele.
2014. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
54%

Attol fuggetlenul, hogy nem birom elkepzelni hogy hogyan lehet vonzo egy 44 eves no egy 25 eves fiunak, en biztos nem tagadnam ki, felnott ember, azt csinal amit akar.


De amugy nem tartom semmilyen modon egeszsegesnek a dolgot. Egy jol karbantartott 44 eves no meg lehet jo vegul is (bar egy huszonevessel semmilyen teren nem veszi fel a versenyt) de gondolj csak bele, 15 ev mulva te 40 eves leszel, legszebb ferfikorod fogod elni, a nejed meg egy 60 eves csoffadt venasszony lesz.


Bar mar keso a banat, jon a gyerek.


Az hogy nem fogadja el a 14 eves lanyt az unokajanak az edesanyad, teljesen rendben van. Nyilvan nem az unokaja, nem is kell annak tekintenie.

2014. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%
azért olyan 6-8év múlva mikor a "kislány nő lesz, te meg 30-as lesznek ott bajok :D
2014. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%
Mást akar a 25 éves és mást a 44. A leírásból látszik, hogy a nőnek semmije nincsen, tehát neki nagyon kényelmes lehetett az ingyen lakhatás a gyerekével.. eddig. Viszont a gyerekkel már meg vagy fogva(akkor is ha sérült lesz a nő kora miatt), de nyilván neked ez tökéletesen megfelel, és a nőnek is van valakije aki gondoskodik róla és a gyerekeiről. Ha az én fiam lennél, megmondanám a véleményem, aztán rátok hagynám a dolgot, boldoguljatok.
2014. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
36%
Egyetlen ok lenne a kitagadásra, ha embert ölne. Csak nagyon meggondoltalannak és gyerekesnek érezném, illetve elgondolkoznék, hogy mitől lett a fiamnak ilyen anyakomplexusa. Amúgy a másik oldalról van tapasztalatom, 2 gyerekkel én hozzámentem egy nálam 10 évvel fiatalabb férfihoz, aki szintén 25 éves volt, mint te. Rövid házasság volt, egy idő után én gyerekesnek találtam, ő pedig félrelépett egy fiatalabb nővel. De ez csak egy történet, és nálunk egyáltalán nem avatkoztak bele a szülők, az ő anyukája nagyon rendes volt, egy fantasztikus anyós!
2014. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!