Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nálatok is többet kap a...

Nálatok is többet kap a kisebb gyerek mint a nagyobb?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy van egy kisebb testvérem, aki mindent megkap amit kér anyától, nekem meg nagyon ritkán vesz valamit. Meg vele sokkal többet foglalkozik mint velem, pedig már nem olyan kicsi. Nálatok is volt/van így?
2020. ápr. 28. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Hamupipóke sztori, ötvenhetedik évad... :-D
2020. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értelmes ember lehetsz :)
2020. ápr. 28. 22:25
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Igen.
2020. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk is így van. Egyneműek vagytok? Nálunk fiúszerelem van....Neki mindent, bármit, cserébe nem kell "letennie az asztalra" semmit.
2020. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok, a testvérem lány :)
2020. ápr. 28. 23:12
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Hány éves lány és hány éves fiú.
2020. ápr. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez kortól is függ. Bátyám és köztem 8 év van. Amikor kicsik voltunk mindig mindent megkaptam, ő meg sokkal kevesebbet. De a tini kor már nem így volt, amikor ő volt 16 havonta kapott szinte telefont, most én vagyok annyi, és 3. éve ugyan azt használom, hiába rosszállapotú már, de az utóbbi időben én kértem, hogy ne vegyenek. Nyáron ha minden jól megy diákmelózok és akkor a saját keresetemből fogom már megvenni.
2020. ápr. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. 1 éves a kicsi és 3 a nagy. A kicsi sok mindenben a nagy kinőtt dolgait kapja, mert még jók és miért vennék újat. De igyekszem, hogy majd egyenlően kapjanak mindig
2020. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van.Én vagyok a kisebb és apuci kicsi kedvence vagyok(nem tudom hogy miért)és ha kérek tőle valamit akkor azt megveszi meg megcsinálja míg a nővéremnek nem vesz meg mindent.Bár én mondjuk tény hogy apás vagyok így ez is közre játszhat.
2020. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Többet kapott, én lány ő fiú, “anya egyszem hercege/vitéze”. Régen nagyon zavart, mostmár hogy felnőttem inkább úgy vagyok vele, remélem majd a kedvenc gyereke úgy ugrik neki ha gondja lesz mint ahogy ő ugrált körülötte..
2020. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!