Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan akadtam ki amiért...

Jogosan akadtam ki amiért beszóltak hogy rosszul vezetek? 17/L

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és egy vérbeli kamionos családból származom. Apu,nagyapa,bátyáim mindenki kamionoz(ott)ik. Egyedül anyukám meg én nem. Ha tesóim hazajönnek akkor rendszerint az a program hogy apával elmennek inni a nagybátyámékhoz aki szintén kamionozott. Na itt jövök én a képbe mert ilyenkor én vagyok a sofőr. Apának van egy ilyen régebbi mercedese de hatalmas nagy. Legalább 2x akkor mint az én kis toyotám és mindig azzal kell vinnem őket mert az enyémbe "nem férnek be". Most is idegesítettek egész után hogy menjek már meg miért megyek lassan,miért megyek gyorsan stb. 4-en voltunk az autóba, én apa meg 2 tesóm (tata kiment biciklivel). Még apa hagyján de a tesóim még a wc-re is kocsival járnak. És ahogy álltam volna meg nagybátyáméknál (oda kell tolatni a kapuba mert különben elfoglalom az egész utat). Én meg véletlen nekitolattam a kerítésnek mert ahogy hátrafordultam akkor tesóm nagy fejétől nem láttam az autó hátulját. Úgy lecsesztek hogy miért nem láttam,minek megyek neki,hol vettem a jogsit stb. Én meg mondtam hogy akkor lehet gyalogolni és erre kiszálltak aztán bementek. Az autónak semmi baja nem lett de még a kerítésen is alig látszik valami. Nekik csak az a lényeg hogy berúgjanak mindennap amikor itthon vannak. Én meg alig vezettem még pár km-t és akkor ideadnak egy ilyen autót amit amúgy is sofőrök szoktak vezetni. Meg csodálkoznak hogy nem tudok parkolni amikor jóval kisebb autóhoz vagyok szokva. Elhiszem hogy ők azzal a nagy szarral is beállnának ide fele annyi idő alatt mint én az autóval de minek kell piszkálni engem? Miért nem lehet megköszönni hogy "aranyos vagy hogy elhoztál" vagy valami ilyesmi.Amikor meg leitták magukat menjek értük mi? A francokat majd hazagyalogolnak ha akarnak. És nem is értik meg hogy miért akadok ki mindig meg miért van gyomorgörcsöm ha vinni kell őket valahova.
2020. ápr. 29. 15:18
1 2 3
 11/23 Metionin ***** válasza:
88%
Biztos nem vinném őket többé sehova. Amúgy faxa életük lehet ha ebből áll hogy vagy vezetünk vagy iszunk.
2020. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
Kezdő vezetőnek nem való nagy autó. Nincs igazuk.
2020. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
Már eleve ott volt a probléma, hogy engedték, hogy egy tapasztalatlan sofőr egy számára idegen, nagy autót vezessen. Rettenetesen buta emberek.
2020. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem amúgy még ez a tapasztalatlan sofőr stb. dolog sem feltétlenül igaz, pl. az egyik kocsinkból senki nem lát ki normálisan, mert egyszerűen lehetetlen, pláne ha még ülnek is bent hátul. Tök mindegy, hogy valaki 30 vagy 40 vagy több éve vezet, rohadtul nem fog vele jól tolatni, mi is csak "érzésre" tudunk, mert mi sem látunk csak már megtanultuk használni. Szóval én amúgy elhinném a kérdezőnek, hogy ő tud vezetni (eleve minden sz*&#>t megbuktatnak, szóval aki nem tud az szerintem nem fog átmenni) és nyilván a gyakorlat és a rutin is számít, de én nem hibáztatnám őt ezért. Sőt, szerintem egy baleset miatt eleve hülyeség bárkit is hibáztatni, mert akárkivel megtörténhet és még csak nem is kell érte sokat tenni. Ha meg egy ilyen apróságról van szó, hogy csak egy kerítésnek ment neki és senkinek nem lett semmi baja, akkor pláne nem hisztiznék rajta. Eleve parasztságnak tartom amikor valaki beledumál más dolgába, vezetésnél ez különösen idegesítő is. Úgyhogy én igazat adok a kérdezőnek, én nem is fuvaroznám őket sehova, oldják meg.
2020. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%
Tudod ki fuvarozgatna ilyen lármás, részeg állatokat.
2020. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%

Engem anyám szokott bactatni, nincs pénzem saját autóra, egyedül nem enged el a kocsival, úgyhogy hagyom ezt a vezetés dolgot a fenébe... 🤷 Majd ha valaha lesz egy saját autóm.

Csak akkor minek állta a jogosítványomat, ha úgysem engedi használni? Nem értem. 😂

20F, 2 éve van jogsim

2020. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
19%

Ez is teljesen jellemző a nőkre.

Bármit is csinálnak, de mindig más a hibás.

2020. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
3%
Neked nem való jogsi.
2020. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
97%
Mert az szerintetek normális, hogy állandóan a halál részeg családtagokat kell fuvarozgatnia, akik még kötekednek is?
2020. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nincs gyakorlatod,ennyi. Ezen kár mérgelődni neked is meg nekik se kellene erőltetni a vezetést egy idegen autón.
2020. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!