Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek-e a 16 éves...

Elengednétek-e a 16 éves fiatokat 350km-re egyedül egy vadidegen helyre a "nagy" szerelem miatt egy egész hétvégére?

Figyelt kérdés

Fiaimat (16,12) jelenlegi párommal nevelem, édasapjuk Németországban 3 éve. Nem nagyon vagyok híve, hogy elengedjem egyedül, ráadásul a lány nevét sem hajlandó megmondani, soha nem is találkoztak. Anyagilag is megterhelő egy ilyen randi, márcsak a távolság miatt is. És természetesen bevetette az apját ellenem, aki kész 10000Ft-ot adni, mert nincs ebben semmi féltenivaló.

Mit gondoltok erről?



2020. máj. 4. 21:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
9%
Előszőr mitassa be a lányt, azután döntök!
2020. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno mikor barátommal össze jöttem 6 órás busz út és 2 átszállás kellett hozza. Szüleim elengedtek, ma már együtt lakunk a párommal.

Viszont mivel semmit nem hajlandó elmondani, en elengednem, csak hogy semmi jónak ne legyek az elrontója. Viszont kocsiba ülnék és én vinnem, hogy lássam hova, kihez megy.

2020. szept. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!