Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem engedik, hogy a...

A szüleim nem engedik, hogy a barátomnál aludjak vagy ő nálunk?

Figyelt kérdés

Azt mondják, addig nem alhatok a barátommal, amíg össze nem házasodunk, mert hogy ez nem helyes erkölcsileg,

és ne is álmodjak ilyenekről 17 évesen. Ez mennyire normális? Persze egy darabig el tudom fogadni, de olyan szörnyű érzés hosszútávon...



2020. febr. 26. 18:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudják,hogy szexelni nem csak este ágyban lehet? Te is vallásos vagy,vagy csak ők? Beszéltetek már erről?
2020. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Azért, mert jól tudják hogy ez a kapcsolat nem vezet házassághoz, csak párszor beveri neked a srác a cuccost aztán lelécel
2020. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sem engedték a szüleim, hogy együtt aludjunk. Viszont később (kb 1 év után) már nem jelentett problémát. Akkor voltam 19! éves.. Szerintem érhető, bár akkor nekem is nehezemre esett elfogadni.
2020. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#2 köszi igazán jól esett:))

A barátom PONT nem az az ember, aki csak erre megy...

2020. febr. 26. 19:10
 5/20 anonim ***** válasza:
30%

Együtt "alvás", na persze, csak békés szunyókálás, hahaha

XD

2020. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
Igaza van a szüleidnek. Gyerek vagy még. Majd ha nem otthon laksz, azzal alszol akivel akarsz. Én se akarnék egy vadidegent a házba tudni, mert most a gyerek úgy érzi szerelmes belé.
2020. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Az a baj, a szüleid eléggé maradiak, ráadásul, még, ahogy írod gondolom, vallásosak, vagy próbálnak megfelelni a társadalomnak. Kérdezd meg, hogy, ők mikor aludtak együtt egymással. Vagy az első párjukkal. Aztán kérdezd meg a nagyit mit fog mondani. Sajnos a szülök 90%-a ilyen. És remélem, hogy te nem leszel ilyen.
2020. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem azért, de csak együtt alvásról van szó, nem szexről... Ehhez pedig nem gyerek a kérdező.

Amúgy a szexhez sem feltétlenűl és manapság a legtöbben ennél fiatalabban veszítik el a szüzességüket.

A beleegyezési korhatárt is ehhez igazítva vitték 14 évre, ami hát fiatalnak hangozhat, de a valósághoz kell igazítani...

Jogilag sem mondhatják meg a szülei a kérdezőnek, hogy kivel szexelhet.


Szülőként én csak akkor nem engednélek el, ha fura lenne a barátod, vagy a családja, vagy ha sokkal idősebb lenne nálad.

2020. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Egyidősek vagyunk, és abszolút normális az egész családja. Nem volt szó szexről, de azért az együttalvás nem feltétlen ezt kell hogy jelentse...
2020. febr. 26. 19:41
 10/20 anonim ***** válasza:
18%

Csak kibújt a szög a zsákból, tehát azért egy jó kis töcskölés azért kilátásba van helyezve :-)

Márpedig én ezt az "együttalvós" dolgot nem hagynám, a 17 éves lányom koncentráljon a tanulásra, ne másra.

Tudjuk hogy dugóparty lenne a dologból, és amíg az én kenyerem zabálja az én lányom csak ne járkáljon el máshova aludni, pláne nem 17 évesen.

Majd ha a barátod a farkán kívül mást is tud adni neked, megszolgálta a bizalmat akkor lehet róla szó, 1-2 év múlva, addig szépen masztizzatok csak külön-külön a saját ágyatokban

2020. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!