Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hétfőn elköltözünk a barátomma...

Hétfőn elköltözünk a barátommal. Meg van minden hozzá, munkánk, félre tett pénz Anya nem. Tudja, nagyon rossz a kapcsolatunk és basáskodó is. Hogy mondjam el anyának?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok

#költözés #mérgező anya
2020. máj. 8. 10:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
Sehogy. Még képes és megakadályozza.
2020. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 18 vagy így jogilag felnött gyakorlatilag semmit nem tehet. Kész tények elé állítod. Anya én és a Misike x ideje vagyunk együtt és mindenünk megvan hozzá így úgy döntöttünk hogy összeköltözünk Hetfön.
2020. máj. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Családi házból mentek? Ha amúgyis rossz a kapcsolat akkor összepakolsz és megmondod fél óra és mész.
2020. máj. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Korábban ne szólj, mert minden lesz, rosszul vagyok, vigyetek kórházba, leestem a padlásról, összetört a csontom, csak aznap, mikor jön a teherautó. Akkor is lesz egy átkozódós üvöltés, de azt már nem lehet kiküszöbölni...
2020. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%

És amikor kirak a kanid, akkor egyedül is meg tudsz élni?

Vagy mint az itteni hazudozók, te is 12 évesen diplomáztál, és 15 évesen már az Apple IT mérnöke voltál, havi 3 millióért?

2020. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Ne törődj a rosszindulatú hozzászólókkal, írnak ide az anyádhoz hasonlóan erőszakosak is.
2020. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Én előző nap mondtam el, ha nagyon rosszul viselné egy éjszakát kibírok máshol.

De jobban viselte mint hittem, szerencsére nagykorú vagy így azon kívül hogy magát boszantja bele nem szólhat az életedbe. Hajrá! ;)

2020. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
Előző nap nem kéne elmondani, mert bezárhatja a szobát azzal, hogy semmit sem enged elvinni, ez a saját háza, és akkor költözhetnek egy szál ingben. Ha van olyan időszak hétfőig, amikor anyád nem lesz otthon, a kis dolgokat összecsomagolnám táskákba, és elvinném a barátomhoz a helyedben. Az nem látszik, hogy a csukott szekrényben nincs semmi.
2020. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Számíts rá, hogy bútort, tévét stb. nem fog engedni elvinni, ha a te szobádban van is, azzal, hogy a saját házában minden az övé.
2020. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%
Persze, 18 évesen rohadt komoly kapcsolata lehet tiniként.
2020. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!