Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha anya nem enged el 17...

Ha anya nem enged el 17 évesen a barátomhoz ott aludni ki hívhatja a rendőröket és haza hoznak? Csak másnapig maradnék.

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 16:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%
Nem foglalkoznak vele.
2020. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Igen.
2020. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
És te hány éves vagy?
2020. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
17 múltam és már aludtam a barátomnál de anya hirtelen megtiltotta és már nem tudok mit csinálni
2020. máj. 8. 17:04
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
És szökdösés meg hazudozás helyet eszedbe jutott megkérdezni hogy miért?
2020. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
Nem szabad ilyet tenni. Legyetek együtt napközben, akkor is lehet akár aludni is:D
2020. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Hát azt viszont senki sem tiltja meg, hogy anyád megjelenjen a fiúéknál, és iszonyat botrányt verjen ki a családjában, amiért nem küldenek haza. Na, azután oda be se fognak téged engedni.
2020. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
62%
Kicsit durván fogalmazott az utolsó, de azért igaza van. 17 évesen hogy nem bírod ki hogy ne aludj ott, már rögtön az jut eszedbe hogy akkor is elmesz és mi lesz ha rendőrt hív rád? Kétlem hogy emiatt rendőrt hívna rád, de hogy mélységesen csalódna benned, az biztos. Egyébként a farok nem csak éjszaka áll fel...... Ha annyira dugni akartok gondolom igyis úgyis megoldanátok... De hogy ennyire nem bírod elviselni hogy 17 évesen ne aludj ott.. Azért bírjál már még ki egy évet (vagy még annyit sem) könyörgöm amíg hivatalosan is nagykorúvá válsz.
2020. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Jézus..nem azért mert nem bírunk magunkkal hanem mert messze lakunk egymástól és alig tudunk találkozni.Az meg hogy ki bírják egy evet az meg ott kezdodik hogy 17 se voltam amikor megengedte hogy ott aludjak és már 2 éve vagyok együtt a barátommal.Nem azért szeretnék csak úgy elmenni mert nekem az olyan jó lenne de már kertem szépen és semmi nem használ
2020. máj. 8. 17:14
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Igen, a rendőr mindaddig haza fog vinni míg be nem töltöd a 18-at
2020. máj. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!