Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok anyámmal és húgomma...

Nem akarok anyámmal és húgommal egy ágyban aludni, haza akarok jönni holnap, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnap nagy családi karácsonyozás lesz, és mivel éjszakáig tart a karácsonyozás, ezért ottavlás van. Ilyenkor mindenkinek meg van a helye, unokatestvérem családja a nappaliban alszik, én, anyám és húgom pedig egy ágyban, majd másnap késő délután hazajövök. De én nem akarok ottmaradni éjszakára, alahtok még a földön, de azt sem szeretném. Haza akarok gyalogolni, google térkép szerint 9 óra séta (40 km), szerintem éjszaka simán kibírom. Busz meg ugye nem jár úgy ahogy nekem jó lenne, és 24. éjjel nem is nagyon megy. De mindenféleképpen el akarok menni. Anyám nem szeretné, ha 9 órát sétálnék az éjjel a főút és autópálya mellett (mert hídon is át kell kelnem) de nagyoin hazaszeretnék jönni. Mit tegyek, hogyan legyen?

2019. dec. 23. 14:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
16%
? Nem tudod, hogy hogy kel sétálni?
2019. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Semmiképp se mászkálj annyit egyedül este. Főút meg autópálya?! Meguntad az életed?!
2019. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy normális.
2019. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%
Hany éves vagy?
2019. dec. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
74%
Ne hisztizz.
2019. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Én inkább aludnék a földön, de kell párna, és magad alá is tekerj a paplanból, mert különben lehet, hogy kemény lesz.
2019. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%
Napi kamu, hagyjatok...
2019. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nyilván nem tudom, hogy ilyen veszélyes úton hogyan kell sétálni a legbiztonságosabban. Esetleg fényvisszaverő mellényt gyorsan beszerválhatok. Amúgy így is öngyilkossági hajlamaim vannak, tehát ha lehet úgy venni, meguntam az életem, de már jó sok éve. Nem is mondtam ogy normális amit tenni akarok. 20 éves vagyok, kocsim van de forgalmin 3-szor megbuktam így még nem vezethetek haza. Földön aludni max a folyosón tudok, ha egyedül akarok aludni, nagyon kényelmetlen. És nem kamu, tényleesen így gondolom amit írtam.
2019. dec. 23. 15:11
 9/32 A kérdező kommentje:
Régebben amikor éjszaka unaktestvérem családja hazajárt és nem laktunk messze egymástól, akkor hazavittek, de amióta elköltöztünk, azóta pont a másik irányba lakom és már ők sem akarnak hazamenni éjjelm főleg ha esni fog vagy havazni.
2019. dec. 23. 15:12
 10/32 anonim ***** válasza:
89%

Komplett idióta vagy. Egy éjszakát ki lehet bírni akar a földön aludva is. De ha ennyire nem tetszik, akkor több lehetőség is van:

-hívj magadnak egy taxit,

-haza mész az utolsó busszal

-ki veszel egy szobát a környéken

- nem mész el

2019. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!