Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyámat nagyon megbántotta...

Édesanyámat nagyon megbántottam. Nekem is lenne igazam? Hogyan tudnám a helyzetet megoldani? Komolyan gondolta, hogy többet nem jön haza?!

Figyelt kérdés

Édesanyám sosem volt az a mindig mindig tőrödök veled típus, de legbelül mindig támogatott. Kezdem azt hinni hogy tényleg számítógép függő, délutánonként mindig azzal játszik és szinte csak arról mesél. Hónapok óta könyörgök hogy játsszunk már valami társast, ha hétvégente együtt a család. Ma például hozott a nevelőapám egy Ubongo nevűt. Megígérte, hogy este kipróbáljuk de szokásosan csak a gépet nyomta. Felemelte a hangját hogy nem akar és kész. Erre az ígéretét akartam az eszébe juttatni, de csak leüvöltött. Erre odaszóltam neki hogy bárcsak lenne olyan családunk, mint a filmekben - Erre csak annyit válaszolt hogy menj és keress egyet. Idegességemben halkan megjegyeztem hogy gondoltam rá. Nemrég odamentem ismét hozzá bocsánatot kérni, erre pedig hozzámvágta hogy csak akkor akarok vele lenni ha nem játszanak velem netes játékokon a haverok. Ez nem igaz, mivel szinte mindig elmegyek vele vásárolni, elkísérem a bankba, stb. Utána odaszólt, hogy okoz nekem egy kis örömöt, van egy jó híre: Holnap reggel elmegy dolgozni, és elfelejt hazajönni.

Erre totál kiakadtam! Érzelmileg mindig is labilis volt (durva gyerekkora volt) és simán kinézem belőle. Volt már hasonló eset is régebben.



2019. nov. 23. 19:18
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Egyszerűen a sok rossz megjegyzés felgyülemlett. Ezért is mondtam amit mondtam.
2019. nov. 23. 19:20
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Nem konnyu neveloapadnak, ket kamasszal osszezarva, egyik te masik az edesanyad :D
2019. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát köszi.
2019. nov. 23. 19:25
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Anyud elég depisnek tűnik, ráadásul pc-s játékok világába menekül...

Apud nem tud segíteni, nincs ötlete?

2019. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ötlete sincs. Hogyan tudjak kiengesztelni, hogy legalább ne kelljen attól aggódnom, hogy nem jön haza reggel?
2019. nov. 23. 19:31
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen haza fog menni, hisztériás. Bár jobban járnátok, ha nem jönne. Orvosi vagy pszichológusi kezelésre szorul, nem látja el anyai kötelességeit. Igenis vannak neki. Neked egy grammnyi lelkiismeret-furdalásod ne legyen, és ne akard kiengesztelni, mert azzal csak erősíted ezt a játszmáját. Ilyennek vedd tudomásul nem fog megjavulni. Erre csak akkor lenne esély, ha pszichiátriai kezelést kapna.
2019. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonymousreview60 ***** válasza:
93%

1. Hazamegy, mert különben hol játszana.

2. Hisztériázik, mert figyelmet akar. Terápiára kell küldeni.

2019. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az istenért se menne el pszichológusgoz.
2019. nov. 23. 19:55
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
megkérdezhetem, milyen játékkal játszik?
2019. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%

Nem kell tőle annyira bocsánatot kérni.


Te nyugodtan játsz apuddal, hangosan nevetve, Hagyd békén anyudat majd megunja.

2019. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!