Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A kamasz lányom emós lett mit...

A kamasz lányom emós lett mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lányom 14 éves tavaly lépett kamaszkorba azóta nehezen bírok vele. A fiam 23 vele nem voltak ilyen problémák de lehet azért mert még volt apja (5 éve meghalt).

A lányommal múlt héten szakított egy fiú akit a nagy "Ő" nek tekintett. Teljesen összeesett szegény és tegnap reggel eltűnt egész napra és ma jött haza délben EMÓSAN!! Teljesen sokkolt le akartam ülni vele megbeszélni de azt mondta hagyjál rib.nc! Erre nemtudtam mit mondani. Segítenétek? Mit csináljak? Ha lenne apja más lenne? Kérlek segítsetek!



#kamaszlány #halott apuka
2020. máj. 10. 18:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Abban a családban, ahol egy 14 éves gyerek csak úgy eltűnhet egész éjszakára, ott nem az a legfőbb probléma, hogy emós.
2020. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Trolololo
2020. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%

Nincs olyan, hogy emós.

Olyan van, hogy emo.

De már az se nagyon...

Ahogy punkok sincsenek már.

2020. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem apa hiány hanem súlyos hiányosság a nevelésében.
2020. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk engem nem az verte volna ki a biztosítékot, hogy emosnak öltözik, hanem a " hagyjál rib.nc!" szövege. Erre én tuti akkora pofont lekevertem volna, hogy 1 hétig a neve sem jutott volna eszébe. Mondom ezt úgy, hogy van gyerekem, sosem ütöttem meg, nem vagyok a verés híve. Hál istenek a fiam megvan nevelve rendesen, soha nem rib****ná le az anyját.

Szóval itt be is fejezné nálam ezt az undorító viselkedést.

2020. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#1 kimászott az ablakon rendőrséget is hívtam nem találták elment pécsre busszal


#3 a fekete szerkó fekete ruha fekete rövid egyenes haj nem emó stílus?

2020. máj. 10. 18:11
 7/30 A kérdező kommentje:

#5 amikor ezt mondta h r****c lekellett ülnöm annyira sziven ütött

Én se vagyok a verés párrfogója soha életemben nem bántottam a gyerekeim és ez így is marad

Amúgy köszönöm a gyors válaszokat

2020. máj. 10. 18:15
 8/30 A kérdező kommentje:

#4 Neked fogalmad sincs hogyan nevelem a gyerekeim amikor még a fiam is kiskorú volt és megszületett a lányom akkor direkt otthoni munkát vállaltam, hogy több időm legyen rájuk

Kamaszkora előtt egy művelt kisány volt a lányom

2020. máj. 10. 18:17
 9/30 anonim ***** válasza:
92%

"hagyjál rib.nc!"


Engem nagyon nehéz kibillenteni a béketűrésemből, de egy ilyenért akkora pofont lekevertem volna, hogy három napig cseng a füle.

Amúgy valószínűleg az apa lesz a dolog kulcsa, de nem azért, mert most nincs ott, hanem azért mert a halála után piszkosul elkapattad a lányod. Ami valameddig érthető, hisz egy kislány aki az apját gyászolja nagyon sérülékeny, de úgy tűnik te teljesen elengedted a nevelését. Most a kamaszkor küszöbén már piszkosul nehéz lesz visszavenni az irányítást, de nem lehetetlen. Bár elég akarat gyengének tűnsz, hárítod a felelősséget, így őszintén kétlem hogy képes lennél szigorúan és következetesen fellépni.

2020. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
38%
Hát ha nekem lenne gyerekem és ribncnak nevezne, még most is forogna a tengelye körül, akkora sallert kapna. De neked is kijárna, ha a 14 éves GYEREKED!!!! már szerelmi csalódásokon eshet keresztül. Ez ultra gáz!
2020. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!