Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van egy 12 éves kamasz nevelt...

Van egy 12 éves kamasz nevelt lányom. Az apja tömi pénzzel mit csináljak?

Figyelt kérdés
A feleségem gyerekét 2 éves kora óta nevelem. A vér szerinti apjának esze ágában sincs gyerektartás fizetni, mivel nincs bejelentett munkája. Sosem volt probléma ez nálunk, mert én jól keresek. De mostanában évente 2-ször felbukkan az apja és 20-30ezreket ad a gyereknek. Már meg is kaptam, hogy az ő apukájától ennyi pénz kapott én meg csak egy kis autót vettem neki... Mit tegyek?

2020. jan. 6. 08:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
19%
Ne vegyél kisautót egy lánynak.
2020. jan. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
de ha azt kért?
2020. jan. 6. 08:52
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

Akkor mond hogy ezt kérted.

De amúgy évente 2x 2-30 ezer nem olyan sok főleg ha nem fizet gyerektartást.

2020. jan. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Még rendben lenne hogy a gyerek anyjának adja, csak hogy nem ez a helyzet..
2020. jan. 6. 09:00
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Közlöd vele, hogy Gizike, a kisautó mellett azért én csak kifizetem a villanyszámlát, a fűtést, a vizet, sőt, a bevásárlást is anyáddal együtt. Lehet nélkülem kenyéren és vízen élnél.
2020. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
56%

Évente kétszer 20-30e Ft nálad a "pénzzel tömi" kategóriája?

Ritka sóher alak lehetsz.

Simán adhat ennyit névnapi, születésnapi, karácsonyi, húsvéti ajándéknak is. Ez már eleve évi 4 alkalom.

Egy divatos cipő is simán lehet 20e Ft.

2020. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Villany, víz számlát viccelsz ugye? Én megveszek mindent amire szüksége van neki a suliba vagy azon kívül elvszem évente többször nyaralni, és kifizetem a táborait...Talán nem kell elmagyaráznom mennyibe kerül egy gyerek nevelése.
2020. jan. 6. 09:57
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ha évente kétszer kap ennyit, nem fog tőle elkanászodni, se jobban szeretni nem fogja nálad, ha eddig te viselted gondját és voltál vele örömében, bánatában. Ha van valami, amire szívesen gyűjtene, tipikusan valami új kütyü, ruha vagy mittudomén kipróbálni valamit a barátaival (szabadulószoba meg lézerharc lenne a menő a fiamnál), akkor rakja félre, vegyetek egy perselyt hozzá és elköltitek mondjuk a szülinapján. Ha meg olyat mond, ami bánt téged - kamaszoknál ez elég gyakori - akkor beszéld meg vele. Pl. "Azt a kisautót te kérted, szeretettel adtam, és rosszul esik, hogy ezt mondod."
2020. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező!


Ne vélem szemben legyel ilyen vagány, mondd el ugyanezt a gyereknek. En tisztában vagyok vele, menniybe kerül egy gyerek, van nekem is.

2020. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

Az hogy evente kb 3 alkalommal ad neki 20 ezer ftot, hogy jelentheti azt, hogy tkmi penzzel?

Neked ha a szamlakon stb tul evi 3x20.000ftod lenne koltopenznek ugy erezned hogy tele vagy penzzel? vagy mirol beszelsz?

2020. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!