Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan apuka akinek az exe...

Van olyan apuka akinek az exe akadályozta a láthatást, szivatta a gyerekkel majd évek után jobb belátásra tért és normalizálódott a helyzet?

Figyelt kérdés
Vagy aki ilyen helyzetben volt hogy oldotta meg?
2020. máj. 15. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak olyat ismerek, ahol jogi úton lett az apukának több lathatása vagy megnőtt a gyerek, és 16 évesen felvette a kapcsolatot.
2020. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt ilyen. Exem szemétkedett, ott tartott be, ahol tudott. Volt gyámhatóság, bíróság, de teljesen megőrült, úgy viselkedett, mint aki nem normális. Évekig a telefonhoz sem engedte a gyereket, ide sem adta. Aztán bepasizott, újra férjhez ment, lett új gyerek, akkor már a közös csak "lökött hülyegyerek" volt. (Akkor már odaengedte a telefonhoz, "lökött hülyegyerek, az apád keres".) Aztán az új férjét annyira zavarta a kettőnk gyereke, hogy az exem odaköltöztette vidékre a saját szüleihez, hogy ne zavarja őket. Akkor megint bíróság, stb. Végül nekem ítélték, de én külföldön éltem akkor már, és bár örültünk volna, ha velünk él (új feleségem is), de a fiam Magyarországon akart maradni, így 7-8. osztályban az én anyukámmal lakott (nagyon szeretik egymást), és utána szakközépben koleszba ment.

Már végzett technikus, barátnőjével kijárnak hozzánk Dániába, nagyon jó a viszony (anyjával semmi).

Jó pár év elment, de most van egy felnőtt, baráti apa-fia kapcsolat, mindig nagyon várjuk, hogy találkozzunk.

2020. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a testvéremet szivatta az exe, nagyon minimális kapcsolata lehetett a tesómnak a gyerekeivel évekig, de ott a tesóm volt az anya. A gyerekek problémásak lettek, az apa belefáradt, úgyhogy vett egy pálfordulatot, és ma már felesben nevelik a gyerekeket.
2020. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Itt a szivatasnak nincs helye gyámhatóság es kész kerd a láthatást és akárhányszor megtagadja menny a rendőrségre ennyi az exnek még biztos nagyon fáj hogy nem vagytok együtt pasizzon be és eméssze meg hogy a gyerek a tied is nem csak az övé ilyen nőktől hányok gyökér hülye picsa....
2020. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!