Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Mit csináljak, ha úgy érzem nem szeretem az anyukámat?

Figyelt kérdés

Rosszul érzem magam ha csak erre gondolok, mert tudom, hálásnak kéne lennem, amiért eltartott, etetett, mosott rám... mégis úgy érzem nem szeretem, mert ezek mellett nagyon sok fájdalmat okozottn és borzasztó nagy jarag és düh van bennem emiatt, volt hogy legszívesebben megütöttem volna. Persze ha lehiggadtam, beláttam hogy jó hogy nem ütöttem meg. És nem, nem olyanokra gondolok, hogy nem engedett el buliba vagy el kellett mosogatnom!

Ez normális? Van más is aki így érez? Gonosz gyerek vagyok ettől?

L/24



2020. máj. 18. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem normális
2020. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nezd, ez a helyzet normalisnak nem nevezheto. Viszont, az, hogy igy erzel iranta, nem veletlen es nem veletlenul alakult igy. Mik azok a fajdalmak, amiket neked okozott, bantalmazott valamilyen formaban? Mert akkor all elo ilyen helyzet sajnos.
2020. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Hiába pontozol le
2020. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Savlekotő ***** válasza:
100%
Nem normális,de valahol érthető,ok és okoztat,én már öregnek számítok viszont az alkoholista véglények iránt nem érzek semmit,18 évesen kalap kabát,pár év után teljesen megszakítottam minden kapcsolatot,ahogy a testvéreim is. Nem érdemlik meg azt se hogy szülőt írjak,mert sose voltak azok,gyerekeinket sose vittük volna oda egy percre sem,ők is már felnőttek,nem éreznek hiányérzetet. Megértelek..
2020. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit erzek, de nem azt amit kellene. Nem foglalkozott úgy velem, ahogy kellett volna. Csak egy feladat voltam szàmára és nyűg. Állandóan ideges, es depressziós volt, mert apám csalta. Ahelyett hogy elvált volna, direkt sajnáltatta magát. Sose gondolt rám. Sose volt gyerek és szülő kapcsolat.

Szóval megertelek kérdező

2020. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy gonosz ettől. Van olyan munkatársam aki azért nem szereti az anyukáját mert alkoholista és örült neki, hogy elköltözhet otthonról és azóta se látogatja eltartja magát.
2020. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Talán az lenne a legjobb megoldás, hogy leülsz vele és szépen megbeszéped vele, hogy miért vagy rá ilyen dühös (már ha ez lehetséges).


Meg kell siratni a dolgot és utána továbblépni.

2020. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!