Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lehet tenni ebben a helyzet...

Mi lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Mondjuk, hogy +60-aa férfi vagy, boldog házasságban élsz a feleségeddel kettecskén, mert a csemetéid mind önálló egzisztenciával, családi kapcsolatban élnek.

Egy nap előkerül egy 38 éves pasi, aki azt állítja magáról, hogy a fiad. Kiderül, hogy nemrég halt meg az anyja (akire te nem is emlékszel), és aki csak annyit mondott neki rólad, hogy valamikor zenészként ismertek. Tény, hogy a múltban nagy hódolója voltál a szebbik nemnek, valamint az is tény, hogy a srác külseje szakasztott a te fiatalkori másod. Egyetlen bibi van a történetben, hogy a fiú a te törvényes gyerekeid korosztályába tartozik, és annak idején hűséges voltál az első feleségedhez.

A srác egyébként az ország másik felén él, agrármérnök, nős, 2 gyermek apja, és semmiféle anyagi követelése/kérése nincs veled szemben. A mostani (második) feleséged örül a feltűnésének, a törvényes gyermekeid már kevésbé.



2020. máj. 19. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Ha tudom, hogy hűséges voltam nem lehet az enyém. Amúgy DNS teszt. Ha az enyém tartom vele a kapcsolatot, ha nem akkor nem.
2020. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Manapság a dns teszt csodát művel.
2020. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonymousreview60 ***** válasza:
87%

1. Nemzés vétségét részegen is el lehet követni, emlékek néljül.

2. Mit tenni? DNS vizsgálat, oszt jónapot.

2020. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha te szilárdan állítod, hogy akkoriban nem voltál más nőkkel kapcsolatban a feleségeden kívül, akkor valószínűleg nem a te fiad (hacsak nem voltak olyan vad bulizós éjszakáid, amikor másnap nem tudtad, hogy kikkel keveredtél össze). Szerencsére a feleséged is megbízik benned, úgyhogy nagy baj nincs.

Ráadásul a férfi 38 évig élt Nélküled, lehet, hogy nem is tudott rólad, így nem fog hiányozni hirtelen egy apa figura az életéből, lehet, hogy volt is nevelőapja.

Én a helyedben (ha a feleséged is kényelmesen érzi magát ezzel), áthívnám hozzátok egy ebédre vagy teára, először hármasban, beszélgessetek, ismerjétek meg egymást. Nem kell apának és fiának lennetek, hiszen soha nem ismertétek egymást korábban. Lehet, hogy egy életre szóló barátság alakul ki köztetek, és talán a gyerekeid is megbarátkoznak vele, hiszen itt erről a szituációról senki nem tehet.

A feleséged érdekében talán nem erőltetném a dolgot nagyon, elég lehet hetente egy-egy telefon, levelezések, távolsági kapcsolattartás, főleg, ha máshol él. Aztán néha lehet látogatásokat tenni, de nem szabad szerintem azonnal apjaként bánnod vele.

Sok szerencsét kívánok Nektek, remélem, hogy mindennek jó vége lesz!

2020. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképpen DNS tesztet csináltatnék, és ha tényleg az én fiam, akkor megpróbálnék kapcsolatot kialakítani vele, és megismerni.
2020. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Mai 25-30asok köréből az utóbbi fél évben négy ilyen sztorit hallottam, hogy felbukkant egy eddig titkolt féltestvér. Olyan is van, ahol az apa már nem is él, így elmondani sem tudja, hogy mi volt.


Mindenképp csináltass DNS tesztet, és majd meséld el, mi lett az eredmény.

2020. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
DNS teszt, a többi meg majd kiderül. Ha nem akarod, akkor sem kötelezhet téged a kapcsolattartásra, ha bebizonyosodik, hogy a fiad.
2020. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Szóval a feleség örül hogy előkerült egy gyereke a férjének, aki ha tényleg a gyereke akkor a férj félrelépett...
2020. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonymousreview60 ***** válasza:
90%
DNS tesz természetesen az új testvér (zabigyerek) és a saját gyerek között is végezhető az apa megkerülésével a viszonyok feltárására.
2020. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
DNS teszt. Ha tényleg az enyém lenne, akkor próbálnám jobban megismerni, azért mégis a fiam.
2020. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!