Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni ilyen helyzetb...

Mit lehet tenni ilyen helyzetben? Segitség

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves vagyok és már elegem van hogy itthon én vagyok a fekete bárány akit mindenért lehet piszkálni. Van egy testvérem aki semmit nem csinál egész nap (annyi hogy ő nappalin jár suliba én meg estin) és semmiért se szidják le, beszélhet úgy mindenkivel mintha az utolsó sebki lenne, de belém a legapróbb dolog miatt is belémkötnek. Nemsokára érettségi és utána jobban megnyílnak a lehetőségeim munka szempontból, eddig is dolgoztam de egyik se volt olyan hosszú időtartamú. (Érettségi hiányában elég alja munkákra kell gondolni) én meg nem akartam beleragadni es belesavanyodni azokba a munkákba. Komoly terveim vannak a jövőre nézve de nagyon negatívan hat rám az itthonlét. Van barátom de még nem tudnánk ketten állni egy albérletet viszont itthon katasztrófa ami van. Mit tudnék tenni? (A leülni és megbeszélni nem működik)
2019. ápr. 9. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Összeszorítod a fogad és tűrsz amíg el nem tudsz költözni otthonról. Ezt teszi minden 18 éves aki már önálló életet akar élni, de a szüleire kell hagyatkoznia ezért meg van kötve a keze.
2019. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :/
2019. ápr. 9. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mást nem tudsz tenni mint amit az egyes ír.

Vagyis van még valami, hogy elvállaltok bármilyen alja munkát amiből fenn tudtok tartani egy albérletet.

2019. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Keresel sugardaddyt.
2019. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az amivel a leggyakrabban megtalálnak! a szüleid?
2019. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!