Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell anyámnak szóvá...

Miért kell anyámnak szóvá tennie, hogy itthon is vannak dolgok, amiket úgy csinálok, mintha nem csak itthon ülnék?17l

Figyelt kérdés

Például elmegyek a boltba és kisminkelem magam. Oké, hogy fél óra oda-vissza, de szeretek sminkelni, és amióta itthonról tanulok nem szoktam minden nap, csak ha unatkozok, vagy megyek valahová ilyen fél órára. Na ő meg mindig szóvá teszi, hogy minek, úgyis csak itthon vagyok.

Vagy egyébként heti 2-3 alkalommal mosok haját, most egyszer egy héten, de ő néha azt is szóvá teszi, hogy minek olyan sűrűn.

Vagy ha unalmban kifestem a körmöm, akkor is jön, az "itthonra minek?".

És egyébként nem az a baja, hogy nem csinálom ezek miatt a házimunkát, vagy hanyagolom a tanulást. Nem, csak annyi a baj, hogy "itthonra minek"

Tavaly meg már megint elrakta az epillátort, mondván, hogy kupi van. A szoba félreeső pontjában volt, egyáltalán nem útban. Ami inkább tényleg felfordulás lenne, ha az ő logikájával nézzük, az nem zavarja. Szóval most mivel fogalmam nincs hol van, mert olyan jól elrakta, szóba kéne hozni, hogy vegye már elő, mert használni akarom. És nem is az a baj, hogy tiltja a szőrtelenítést, hanem tuti azt fogja mondani, hogy "otthonra minek". Persze nem fogja azt mondani, hogy nem, csak hallgathatom, hogy minek.


De komolyan, minek kell ilyen dolgokat szóvá tennie állandóan?17l


2020. máj. 21. 09:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Honnan veszem??? Onnan, hogy ha a lányának azt mondja minek mos heti 1x hajat, akkor bizonyára ő nem teszi....
2020. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Meg kell vele értetni, hogy nem mindent azért csinálsz, mert hasznos, hanem mert kellemes, így érzi jól magát az ember. Gondolom, ő is csinál olyasmit, ami haszontalan (pl. filmnézés), azzal meg lehetne "fogni".


Amúgy meg azért nem attól lesz vki műnő, mert rendszeresen mossa a haját meg sminkel. A legtöbb nő ráadásul, ha nem brutál száraz haja van, azért nem néz ki igényesen úgy, ha heti 1nél ritkábban mossa a haját (úgy, mint a kérdező anyja). Nekem pl. már konkrétan vállalhatatlanul szokott kinézni akkor, ha kitolom egy hétre, és nem heti 2x mosom minimum.

2020. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
"Honnan veszem??? Onnan, hogy ha a lányának azt mondja minek mos heti 1x hajat, akkor bizonyára ő nem teszi...." Ja, hogy nem tudsz olvasni. Azt mondta a lányának, hogy ne mosson két-háromszor, vagyis ne mosson kétnaponta hajat.
2020. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Savlekotő ***** válasza:
18%

"itthonra minek"

Ez a típus sír leginkább mikor a magára adó otthonra is fürdőszobahasználó szemét szar SZERETŐ VISZI APUST.. Anyukád igénytelen,Szerinte otthonra minek mosakodni is?.. Ne légy olyan majd mint ő..

70F

2020. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13-as, olvasd el azt a mondatot még egyszer. Írja a kérdező, hogy MOST HETI 1x mos, és az sok az anyjának.
2020. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#14, nem értem, hogy 70 évesen hogy beszelhetsz ilyen trágárul egy teljesen másik korosztályról.
2020. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!