Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mostoha anya a gyerekemmel...

Mostoha anya a gyerekemmel mit tegyek??

Figyelt kérdés
Véleményeket kérek exemmel kb 3 éve külön vagyunk van egy közös gyerekunk 4 éves és van uj párkapcsolata és már ott is van gyerek de egyszerűen nem tudom el se képzelni hogy oda engedjem.... a gyereket!! a nő meg azaz egész dolog nagyon fusztrál eddig sikerült ki bekkelnem hogy nem engedtem a gyereket csak szülinap stb de úgy hogy én is ott voltam véleményt kérek ti mit tennétek??

#láthatás #Nemtudomelfogadni
2020. máj. 21. 20:29
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Én is maximálisan egyetértek a 3-as válasszal, szintén elvált nőként, és anyaként. Nekem 2 gyerekem van, nálunk nem is létezik ilyesmi, hogy láthatás, az apjuk akkor viszi őket, amikor csak akarja, hiszen továbbra is ő az apjuk!!! És igen, ilyenkor én szabad vagyok, van időm a háztartásra, meg magamra, és az új páromra is.

Én nagyon drukkolok az exemnek, hogy ő is találjon új szerelmet magának, ugyanis a gyerekeknek az a jó, ha béke és nyugalom veszi őket körül, a szüleik pedig boldog párkapcsolatban élnek. (Akkor is, ha nem egymással.) Amit ők otthon látnak, olyan minta szerint fogják ők maguk is alakítani a saját párkapcsolataikat később.


Kérdező, ezt amúgy sem értem, hogy hogyan lehetséges, hogy 3 évig el tudtad sumákolni a gyerek és az apja között a kapcsolattartást, ezt a bíróság nem szokta szó nélkül hagyni. Gyerektartást kapsz amúgy? Mit mondasz a gyerekednek, ő miért nem lehet az apukájával?

Szomorú, ha 3 év alatt nem tudtál még tovább lépni az exeden, de mindenkinek az lenne az érdeke, hogy ez megtörténjen. Ha máshogy nem, pszichológusi segítséggel.

2020. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

#19: "most hogyhogy annyira vinni akarja"

Talán mivel megszületett az új házasságból a gyermek, szeretné, ha jó testvéri kapcsolat lenne a gyerekek között. Márpedig ha nem találkoznak, akkor elég nehéz lenne megismerniük egymást.

2020. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
22/De miért kell?? szerintem erre semmi szügség mindenkinek meg van a saját élete nem!???
2020. máj. 22. 15:42
 24/35 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mi lenne ha leírnád normálisan az egész sztorit és akkor tudnánk segíteni? Eddig kereste az apja a gyereket vagy nem? Adott már be keresetet a gyámügyre vagy nem ezelőtt? Volt egyáltalán gyermekelhelyezési per?
2020. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Igen kereste de vagy nem vettem fel a telot vagy ha felvettem próbáltam le rázni hogy nem Érünk rá stb meg kerek perec megmondtam hogy úgy láthatja csak ha fel jön hozzám egyedül hát nem jott így... többiekre nem vagyok kíváncsi amigy 2 hetente volt az eredeti láthatás megállapított... 3 éves koráig amugy sem viheti el
2020. máj. 22. 16:21
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen anya, mint te, az maga a pokol. Csak magadra gondolsz, csak magadat szereted. Az apának ugyanannyi joga van a gyerekét látni, mint neked, nincs semmi jogod játszmázni az ő kapcsolattartásával!

Nem tetszenek a válaszaink? Bárcsak bíró lennék... úgy venném el tőled a gyerekedet, mint a huzat, aztán mehetnél te kéthetente láthatásra, meg fizethetnél gyerektartást!

Annak a kisgyereknek MIATTAD nincs apja, a te önzésed miatt, és még te utálkozol az exed új nőjére???

Én vagyok a kétgyerekes anya amúgy, de esküszöm, amikor ilyet látok, mint te, nem csodálkozom a pasikon, akik elmenekülnek otthonról, hátrahagyva gyereket, családot, mindent!

2020. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Savlekotő ***** válasza:
100%

Nagyot fogsz te kamillázni mikor a gyereked később amint lehet rád baxxa az ajtót.

70F

2020. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem engedd a gyereket. Az apjának joga van családszeruen eltölteni napokat vele. Az,hogy te dobva lettél sajnos,és van egy másik nő..hát ez van! Elkell fogadni. Attól nem lesz új anyukája a gyereknek. Nyilván szar,hogy más nő növelheti a gyereked egy hétvégén át. Meg kell mondani,hogy neki pofa be,apa szabályozhatja max. Ha a gyereknek meg valami nem tetszik, szól. Nekem apám női idióták voltak, szóltam is,hogy nem mennék sűrűn. Egyik rabszolgahajcsár volt, azért mentem,hogy takaritsak nála stb. Jeleztem is, utána max akkor mentem ha már hiányzott apám annyira. Aztán persze kiutkozott a kövinel,hogy a nő vagy a gyerek a fontosabb,így hát évek óta nem beszéltünk. Majd a gyerek szól,de neked nincs semmi jogod eltiltani. Neki van egy felesége. Ha neked lenne egy új férjed,és az exed perelne, amiért más férfi él a gyerekkel,hogy érezned magad? Ők ráadásul csak pár napra vinnék el...ne legyél kicsinyes. Fogadd el.
2020. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Aztán majd csodálkozol, ha a gyereked apja ezt megunja,akkor meg majd azért sipákolsz, hogy nem kíváncsi a gyerekre!
2020. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
75%
"Igen, kereste" hàt ne aggódj, nem sokáig fogja keresni! Szerintem magaddal is kiszúrsz amúgy, majd kapod a gyerektartást, és ennyi...így meg besegítenének, vennének a gyereknek ezt-azt, lenne több szabadidőd, nem is értem miért jó ez neked. Így az apa is csak el fog hidegülni a gyerektől, magadtól is megvonod a segítséget, majd kapsz csak gyerektartást és ennyi.
2020. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!