Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mostoha anya a gyerekemmel...

Mostoha anya a gyerekemmel mit tegyek??

Figyelt kérdés
Véleményeket kérek exemmel kb 3 éve külön vagyunk van egy közös gyerekunk 4 éves és van uj párkapcsolata és már ott is van gyerek de egyszerűen nem tudom el se képzelni hogy oda engedjem.... a gyereket!! a nő meg azaz egész dolog nagyon fusztrál eddig sikerült ki bekkelnem hogy nem engedtem a gyereket csak szülinap stb de úgy hogy én is ott voltam véleményt kérek ti mit tennétek??

#láthatás #Nemtudomelfogadni
2020. máj. 21. 20:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nem tilthatod el a gyerekedet tőle
2020. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején a döntést az 5 éves fiamra hagytam. Menjen az apjához mert mindig szeretett hozzá menni, és majd meglátjuk a apukája új felesége hogyan viselkedik a fiammal. Ha a fiam úgy jött volna haza, hogy nem szereti, akkor nem ment volna többé. De a "mostohája" nagyon szereti a fiamat, és a fiam is megszerette. Sosem tiltottam. A kishúgát is szereti aki a apja és a felesége lánya.

Én úgy vagyok ezzel, hogy a gyerekek tudják, megérzik ha valahol nem szeretik, nem látják szívesen. Ha így érzik, úgy se mennek. Ne te döntsd el, mert te elfogult vagy.

2020. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Elvált nő és anya vagyok.

A volt férjem normális ember, tisztelettel, normálisan kommunikálunk, nem gyűlölködve válunk.


Házas már, az új feleségének van egy az én gyerekemhez hasonló korú lánya.


Tudod én komolyan hálás vagyok, hogy jól bánik a fiammal, ha az apjával van, hogy tesz egy gyerekülést a kocsijába, mielőtt beültetik a gyerekem, hogy főz neki ebédet, tiszta ágyat húz.

Ünnepekkor ajándékot kap, jószívvel, emberségesen áll hozzá a másik nő.


Mi baja lehet a kisfiamnak?

Tele van élményekkel, hogy a nagyobb lány foglalkozik vele, hogy élményfürdőben voltak, hogy kirándultak, hogy a nagy odaadta az xboxát...


A volt férjem jó ember, de az biztos, hogy jó apa és szereti a közös gyerekünk.

Ennyire megbízom benne. Ha ő a saját idejében úgy ítéli meg, hogy az a másik nő jó ember, gondoskodó anya, akkor én is így gondolom.

Nemcsak joga van a kisfiam apjának ahhoz, hogy a vele élőkhöz elvigye a gyereket, hanem kifejezetten jót tesz vele.


Ha hiszed, ha nem, mindannyiunknak.

Tudom, hogy a gyerekünk jó helyen van, gondoskodnak róla, ha beteg vagy baleset érné, úgyis megtudom.


Szerintem így kellene ezt felfognod és félretenni a képzelgéseid, sértettséged.



A jog az apa mellett van ilyenkor- szóval ha nem győztelek meg arról, hogy elegánsan, kultúremberként is lehet, akkor se tudsz hőbörögni, az apja oda viszi, ahová akarja (nyilván épeszű keretek között, nem valami verekedős putriba stb.)


Anyja egy van a te gyerekednek is. Ha jól neveled, szereted, nem kell azon paráznod, hogy lecserél az “új anyukára”.


Használd ki a felszabaduló idődet, pihenj, takaríts, sportolj, tanulj vagy látogasd meg a családod, barátaid és hasznát látod te is.


Ne túráztasd magad. A gyerek érdekébe maradj normális!

2020. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
96%
Fusztrál vagy nem, jobb lenne ha elfogadnád és továbblépnél, mert ezzel a pasival ti már soha nem lesztek egy család! De ha 3 év alatt ezt nem sikerült feldolgoznod jobban jársz ha keresel egy pszichológust. Ami megy a gyereket illeti: ha odaadod, ha nem, neked azzal semmivel se lesz jobb vagy rosszabb, sőt az apukával se tusz nagyon kicseszni, mivel neki már van másik családja, szal az egyedüli akivel kiszúrsz az a gyereked, mert elintézed, hogy apa nélkül kell felnőnie. De ha nem szereted, akkor hajrá!
2020. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
75%
Igazából hány éves vagy? Ez a hú- de szemetek a nőim, a hat éves gyerekem meg nem fogadja el hogy új családom van című kamu folytatása lenne?
2020. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
És milyen jogon tiltod el? Majd a gyámhatóság jól helyretesz.
2020. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 3 éve különvagytok, az exednek már gyereke is van az új feleségtől és nálad most kattant be hogy nem akarod, hogy odamenjen a gyerek? Az exednek meg amúgy szintén 3 év után esett le hogy nem csak akkor akarja elvinni a gyereket amikor szülinapja van? Én valahogy nem tudom összerakni ezt a történetet
2020. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Kérte mindig csak nem adtam oda igy érted??????????
2020. máj. 21. 21:44
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés alapján úgy tűnik, hogy irigy vagy az exed új életére. A legkevésbé sem intelligens hozzáállás a részedről, hogy nem engeded a KÖZÖS gyereket, aki nem a tulajdonod.
2020. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Huuu Kerdezo, mekkora egy proli vagy! Van am stilusod!

Ne a gyereked hasznald arra, hogy borsot torj a volt ferjed orra ala! Nagyon nagyon gaz vagy! Remelem ez a valasz hasznos szamodra!!!


Ui: olyan nincs, hogy nem engeded :) Vagy majd a birosag kotelez ra...minden masodik hetveget ott tolti majd..(nelkuled) :))

2020. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!