Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mostoha anya a gyerekemmel...

Mostoha anya a gyerekemmel mit tegyek??

Figyelt kérdés
Véleményeket kérek exemmel kb 3 éve külön vagyunk van egy közös gyerekunk 4 éves és van uj párkapcsolata és már ott is van gyerek de egyszerűen nem tudom el se képzelni hogy oda engedjem.... a gyereket!! a nő meg azaz egész dolog nagyon fusztrál eddig sikerült ki bekkelnem hogy nem engedtem a gyereket csak szülinap stb de úgy hogy én is ott voltam véleményt kérek ti mit tennétek??

#láthatás #Nemtudomelfogadni
2020. máj. 21. 20:29
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján amit te itt leművelsz nem csodálom hogy egyedül maradtál.
2020. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Savlekotő ***** válasza:
100%

Én a kérdező gyerekét sajnálom.

70F

2020. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Én a pasi helyében lehet, hogy a bíróságra mennék, és gyermekelhelyezési pert indítanék, hogy én nevelhessem a gyerekemet, mert az anyjánál nincs biztosítva a megfelelő szellemi és lelki fejlődése. Nyilván ehhez az új feleség támogatása is kell, de elképzelhetőnek tartom, hogy azzal nem lenne gond.

Mondom mindezt nőként. A kérdezőhöz hasonló mentalitású nőre egy cserebogarat nem bíznék, nemhogy egy gyerek nevelését.

2020. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
89%
Irigy vagy. Emiatt a gyereked bünteted azzal, hogy nem láthatja az apját. Gratulálok, egy rohadalom életképtelen pitsa vagy.
2020. máj. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Oké, sztem azzal hogy itt becsméreljük a kérdezőt nem leszünk beljebb. Eddig kérte, nem adtad oda, akkor most miért más a helyzet?
2020. máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Mert ujabb láthatást kerelmezett a bíróságon és van 40 napom válaszolni a kérelemre
2020. máj. 22. 08:01
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemet mondasz, akkor is meg fogják ítélni a láthatást, csak jobban meghurcolnak majd miatta. Jobban jársz ha önként engeded, és nem város meg, míg a bíróság kötelez. Ennyire nem lehetsz már kicsinyes... Elvileg felnőtt nő vagy. Viselkedj is úgy!
2020. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet köszönöm!
2020. máj. 22. 09:08
 19/35 anonim ***** válasza:
74%
Próbáljatok meg megegyezni, pl mond meg hogy mondjuk elviheti, de nem alhat ott eleinte. Vagy annyit tudsz kérni mivel eddig nem volt köztük kapcsolat legyen felügyelt a láthatás. Van lehetőséged egyezkedni, de azt hogy 0 legyen a kapcsolat nem tudod elintézni, ha csak az apa önként nem mond le róla. Amúgy eddig ennyiben hagyta hogy nem adod oda, oké, most hogyhogy annyira vinni akarja?
2020. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként a #3 hozzászólással abszolút egyetértek. Nekem az előző kapcsolatból született gyermekem. Már 16 éves és én is mindent megtettem, hogy jól érezze magát velem/velünk. Az új kapcsolatból is született 2 gyermekem.
2020. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!