Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként megengednétek a 17...

Szülőként megengednétek a 17 év körüli lányotoknak, hogy néha mágneses műszempillát hordjon?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 10:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2020. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
7%
Nem, főleg mivel nem tudom elképzelni, hogy hova hordaná. Iskolába nem, baráti találkozókra felesleges, olyan bulikba meg ne járjon még. Majd középsuli végén. Addig a szempillaspirál is tökéletes. :)
2020. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Értelmetlen nem megengedni. A mágneses pillát egy pillanat feltenni. Elmegy otthonról, bemegy a következő vécébe, vagy elővesz egy tükröt és felcsattintja. Amúgy sem ördögtől való, tök szép, természetes pillák is vannak.
2020. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Igen. 17 éves, nem 7
2020. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Ez nem valami drasztikus, visszafordíthatatlan ügy.
2020. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
46%
A tiltással csak hazudni tanítod, ezért én nem vagyok a tiltás híve. Inkább leülnék vele beszélgetni, megkérdezni, hogy miért érzi szükségét egy ilyen dolognak és próbálnám vele megértetni, hogy nem ettől lesz értékes ember, a szépség sem ezen múlik. Az önbecsülésére próbálnék hatni és próbálnám vele megértetni, hogy mik az igazi értékek. Ezek után persze még lehet, hogy ragaszkodna hozzá, ez esetben hagynám, hogy kipróbálja. Jó esetben kinövi ezt a dolgot és rájön, hogy nem ettől lesz vonzó.
2020. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Én is anno 17 évesen kezdtem természetes műszempillát viselni. Semmilyen negatív irányba nem befolyásolt, sőt. Segített többek között ez is, hogy egy egészséges önbizalmat kialakíthassak a nulláról.
2020. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Amit tiltanak nekünk, arra mindennél jobban vágyunk. Ha nem engeded neki, akkor már csak azért is megfogja csinálni. Biztos a barátnőinek is van, ezért ő is akar. Miért baj ez? Ha ő ettől jobban érzi magát, hát csinálja....
2020. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Igen.
2020. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
Csak azért nem, mert nem ér egy forintot se. Akkor már jobb a sima soros-tincses műszempilla, de mielőtt kimenne vele utcára gyakorolja, hogy hogyan tudja normálisan felrakni. Vagy ha alkalomra kell, akkor befizetném a tartós szempillaépítésre.
2020. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!