Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként megengednétek a 17...

Szülőként megengednétek a 17 év körüli lányotoknak, hogy néha mágneses műszempillát hordjon?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 10:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%

Persze, miert ne? Jelentektelen dolgok tiltasaval csak azt ered el, hogy egy idegesito boomernek gondoljon. Ez nem egy komoly dolog, nem drog vagy ilyenek.

Mostohaanyam anno azon kiakadt, ha levettuk a ciponket es felemas zokni volt rajtunk, rogton jott a baromsagaival, hogy ez devians viselkedes meg hogy enged anyank igy elindulni otthonrol xD Mondhatom, sosem volt szuper viszonyunk vele.

Anyam semmit nem tiltott anno meg, ha voltak is fura dolgaim, pl az emos idoszakban a feketere festett, tupirozott haj, szetszaggatott harisnyaval, kinottem, ennyi. A muszempilla meg speciel egy olyan dolog, amit nem is feltetlenul kell kinoni, van amelyik ronda, van amelyik jol nez ki, igazabol semmilyen kara nem szarmazik a hordasabol.

2020. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
17 éves egyáltalán ilyenhez engedélyt kér? Hiszen manapság 15 éveseknek már póthajuk meg óriás műkörmük van
2020. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%
Simán!
2020. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%
én nemtudom mi az a mágneses szempilla de azt tudom, hogy egy év múlva már felnőtt lesz úgyhogy végül is mostmár azt csinál lassan amit akar mivel felnőtt ember
2020. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha szeretne, akkor hordjon nyugodtan. Egyedül az zavarna, ha ilyen c. lányos, 5 centi hosszú, vastag műanyag szempillát hordana. Akár vennék is neki természetes, jó minőségű műszempillát, ha neki nem futja rá a zsebpénzéből és nagyon szeretné kipróbálni.
2020. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%
Ha iskolába szeretné hordani, akkor nem. Azon kívül persze.
2020. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
2020. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
10%

Jó .Namost ilyenkor két olyan taslit leboszni érted, hogy a fogai körmérkőzést játszanak a bennmaradásért.


Cs. K pszichológus voltam,üdvözlök mindenkit.

2020. máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
15%

Attól függ.


Ki füzette?

2020. máj. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
81%
Ha a zsebpénzéből megoldja... No meg ha külön nem mondaná lehet észre sem venném.
2020. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!