Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek-e, hogy a...

Megengednétek-e, hogy a lányotok párja nálatok aludjon ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A lány 20 éves, a párja pedig 10 évvel idősebb, tehát 30. Eddig mindig a lány aludt nála, mert ő egyedül lakik egy albérletben és ott bőven elfértek és nem zavartak senkit. Viszont a lány szeretné bemutatni otthon és ezt így lenne a legegyszerűbb megoldani, ha ott is aludna egy éjszakát (a lány szobájában) és nem kellene rögtön felülnie a vonatra és zötykölődni visszafelé. Kb. 2 óra az út, szóval kibírható, de azért mégis az ott alvás lenne a kényelmesebb és nem az, hogy csak úgy jön, váltanak két szót és indul is vissza. Akkor már bejárnák a környéket, megnéznének ezt-azt, mert a férfi még sosem járt errefelé. Szoba bérlésére nincsen lehetőség, tehát ez a megoldás nem játszik.

Igen, én vagyok a lány és rólunk van szó, de elsőként kíváncsi lennék a véleményekre.


2019. júl. 9. 19:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
én természetesen meg engedném a lányomnak szerintem nincs ebben semmi rossz.
2019. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem nagy gond:) Simán jó, ha már többször is együtt aludtatok és jól elvagytok senkit nem fog zavarni :)
2019. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Ez lenne az alap.
2019. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy mutattam be, hogy egy 3 napos bécsi útra mentünk és ott végig együtt volt a családommal, anya hívta el. Ott külön szoba volt a szállodában, de együtt töltöttük az egész napot. Én egy 10-essel idősebb voltam és várható volt, hogy hosszú távú lesz, így normálisnak tűnt ez a bemutatkozás.

20 éves esetében még azért benne van a pakliban, hogy lesz utána pár jelölt, és nem biztos, hogy mindenkit ott akarnék altatni első látás után. De azért nem tiltanám, csak a harmadik fiúnál már kétkedőbb lennék. De ne legyen igazam és maradjatok együtt.

2019. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
9%

Az nem mindegy, hogy mekkora a lakásotok és mennyire lehet megoldani, hogy ne zavarjátok a szülöket. Ha ugyanis kicsi lakás, minden áthallatszik mindenhová, vagy ha a fürdöszobában van a WC is, akkor elég problémás lehet, mert mindenkinek kellemetlen lenne.

A másik meg, hogy mennyire ismerik a szüleid öt, mennyire elfogadóak kivülállókkal szemben, szóval elég sok ismeretlen tényezö van.

2019. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Mért ne engedném? A picsipacsin gondolom rég túl vannak :D, egy éjszaka meg igazán kibirható hogy vendég van a háznál.
2019. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
9%
lakástól függ, de természetesen engedném
2019. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Szerintem a hellyel nem lenne gond. Alapvetően nagy a házunk, több szintes és a szobám elrendezése is olyan, hogy picit félreesik a többi helyiségtől (nem külön lakrész, nincsen elkülönítve, de egyedül én lakom az emeleten). Az a plusz egy fő pedig nem sok vizet zavar a közös helyiségek használatában, pl. fürdő vagy wc. Korábban barátnőim is aludtak nálunk, régen mi is többen laktunk együtt és nem volt gond.

Viszont a szüleim egyáltalán nem ismerik őt, még sosem találkoztak és ez lenne az első alkalom. Csupán annyit tudnak róla, amit tőlem hallottak, mert azért próbáltam mesélni ezt azt és mutogattam képeket. Viszont ezek alapján én nem tudom megítélni, hogy mégis hogyan állnak hozzá. Én azt érzem, hogy nincsen okuk arra, hogy ne kedveljék vagy bármit is kifogásoljanak benne, pláne ha még nem ismerik. Másokkal teljesen normálisan szoktak viselkedni elsőre is. Ugyanakkor azt látom rajtuk, hogy a 10 évnyi korkülönbségnek nem örülnek. Egyszer már azon is poénkodtak, hogy ide úgysem hoznám, mert milyen gáz lenne 30 évesen a szülői házban a gyerek szobájában...

2019. júl. 9. 19:58
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Az ottalvás nem gáz alapvetően egy pár esetében. Csak azért mégis bemutatni nagyon nem így szoktuk a párunkat egy ottalvással egybekötve. Én biztos találnék más megoldást az első találkozásra.
2019. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen megengedném.
2019. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!