Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Honnan tudom hogy örökbefogadtak?

Honnan tudom hogy örökbefogadtak?

Figyelt kérdés
Anyum vércsoportja B Apu 0 én AB, kiskori képek nincsenek csak akkor amikor egy éves lettem, tesómról van kép amikor haza viszik rólam nincs

2020. máj. 23. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
pl nézd meg az arcodat és h vannak e hasonló vonásaid szüleiddel, tesóddal. Szemszíned hajszíned, magasságod stb
2020. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

az első gyereket jobban fotózza az ember...még minden új.

Szóval ha nem is fogadtak örökbe,vajon ki az apuka?

2020. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Hm, érdekes. Lehet magyarázat ilyen esetben a Bombay jelenség?
2020. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Ha megkérdezed, az sokat segít a helyzet megoldásán:)

Vagy ha félsz tőle vagy tabu, akkor kérd meg anyukádat, hogy meséljen a születésedről, ilyesmi, és akkor úgyis kiderül, ha ez a helyzet.

2020. máj. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A nagy Levin ***** válasza:
27%
Ezekkel a paraméterekkel három eset lehetséges, vagy tényleg örökbe fogadtak, vagy nem az "apád' az apád, esetleg elcseréltek a kórházban. Mondjuk az gyanús, hogy csak egy éves korodtól vannak képek, de nem feltétlen jelent bármit is. Ha kikéred a születési anyakönyvi kivonatodat, azon rajta kell lennie az eredeti szüleid nevének, ha tényleg örökbe fogadtak.
2020. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

A vércsoport még nem garancia.

Melyikőtök az idősebb? Mennyivel? (testvéredre gondolok)


Tudom, nagyon nem szép dolog, de a nőgyógyászati papírokon rajta vannak általában az előzmények, mint pl. terhességek száma.

2020. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Az, hogy nincs rólad kép, még nem garancia. Ez valóban így van, hogy az első gyereket jobban fényképezik. Rólam meg hugomról pár db babakori kép van, ellenben nővéremről profi fotózás, teljes albumok...
2020. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezni nem opció?
2020. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tesom két évvel időseb
2020. máj. 23. 19:25
 10/11 anonim válasza:
52%

A képre lehet a válasz, hogy nem volt vagy nem tellett akkoriban fényképező gépre. Nem ez lenne az első ilyen eset. Így ez nem támasztja alá a lehetséges örökbefogadást.


Vércsoportok összeférhetetlenségére meg ez lehet a válasz: [link]

2020. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!