Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért olyan nehéz elfogadni a...

Miért olyan nehéz elfogadni a párunk gyerekét?

Figyelt kérdés
Én nő vagyok, saját gyerekem még nincs, de világ életemben imádtam a gyerekeket, ezért nem is volt nálam gond soha ismerkedésnél ha a másiknak már van gyereke. Viszont a mostani páromat nagyon szeretem, de a gyerekét valamiért nem tudom elfogadni. Pedig a gyerek szeret engem, kedves velem, de nem értem miért nem tudok úgy nézni rá mint a többi gyerekre.
2020. máj. 23. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg tudat alatt féltékeny vagy arra az időre és törődésre, amit a gyerek kap. Ez sajnos nagyon nem jó, muszáj lesz leküzdened, ha tényleg akarod ezt a kapcsolatot.
2020. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

A nőknél jellemző hogy vetélytársat látnak a párjuk gyerekében, ami elveszi a párjuk idejét és pénzét, tudat alatt arra azt szeretnéd ha majd minden figyelmet pénz te kapj, és a lehetséges közös gyereketek.


Én ezért nem kezdenék soha gyerekes nővel, mert én sem tudom elfogadni hogy mástól van gyereke, illetve én nekem sincs.

Az más ha már mindkettőnek van egy másik kapcsolatból akkor alkalmazkodni kell, de én nem fogok mozaik családban élni soha

2020. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
2-es, az, hogy te kevéssé intelligens emberekkel, nőkkel találkoztál, nem jogosít fel az általánosításra. Rengeteg bónuszgyerekes ismerősöm van és ez sehol nem probléma. Felnőtt, értelmes emberek tudják kezelni a helyzetet.
2020. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Számomra fontos hogy ne kelljen más férfi gyerekét kerülgetni,kinek mi.
2020. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, de ő nem más férfi,hanem a párod,akit elvileg szeretsz.
2020. máj. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó nöröl beszélek ha van egy gyereke mástól az bizony egy más férfi gyereke
2020. máj. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Igaz, én nem vagyok ebben a szituációban.

Van 2 gyerekem és imádok velük lenni. Viszont ha rokon gyerek, ismerős gyereke, ovistárs jön át hozzánk látogatóba és a szülei rám bízzák pár órára, én is feszelyezve érzem magam.

Elvagyok velük is, de közben azért várom, hogy jöjjenek a szüleik értük.

Én az a típusú vagyok, akinek "Az én házam, az én váram." Tehát aki nem ott lakik, az zavar.

2020. máj. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Én se tudnám elfogadni más gyerekét. Rengeteg pénz és idő.

Egy kapcsolat így is elég nehéz, dolgozni kell, hogy hosszú távon fennmaradjon, nem kell pluszban egy nem közös gyerek is.

Szerintem az a fiatal gyerektelen nő, akinek csak egy csepp esze is van, csak gyerektelen férfival kezd.

2020. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2-es, az nem tűnt fel, hogy kérdezőnek az eddigi párjai gyerekével nem volt baja, csak a mostanival?

Van olyan, hogy valaki minden ok nélkül ellenszenves, felnőtteknél gyakori, de lehet gyerekben is ilyen. Lehet, hogy tudat alatt emlékeztet valakire. Pl. kicsi korodban csúfoltak a kövér gyerekek a soványságod miatt, és ez a gyerek is kövér, vagy hasonlít arra a gyerekre, aki az osztály legellenszenvesebb tanárkiskedvence volt, ilyesmi.

2020. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell elfogadni, én pl. soha nem kezdenék gyerekes férfival. Megkímélem magunkat a szenvedéstől.
2020. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!