Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi tegyek, ha apám minden...

Mi tegyek, ha apám minden reggel és este bejön levédeni a szobámat?

Figyelt kérdés
Már kb. egy hete ezt csinálja minden nap. Nagyon idegesítő már.

2020. máj. 24. 19:29
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Emellett állandóan összeesküvés-elméleteket olvas fel szinte minden este a családnak. Anyával, és a tesómmal csak már nem bírjuk ezt, olyan idegesítő. Ha meg azt mondjuk, hogy nem akarjuk hallani, akkor megsértődik. Régen is ilyen volt, de azért ennyire nem. Akkor is mindig elhitt mindent.
2020. máj. 24. 19:44
 12/50 anonim ***** válasza:
32%
Lehet megszállta valami démon.
2020. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem kérd meg, hogy magyarázza el neked, hogy hogy kell, hogy te is tudd csinálni... Így legalább nem zavar reggel, és megnyugszik, hogy "le van védve" a szoba. És ezzel nem azt mondom, hogy tényleg te csináld helyette.

Egyébként meg pszichológus kéne neki. Ez nagyon bizarr

2020. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
#13 Kérdeztem tőle, hogy nem-e csinálhatom én, de nekem még nincs akkora rezgésszintem vagy mi, így csak ő csinálhatja. Volt valami továbbképzésen is Miskolcon, és ő már ezt is csinálhatja.
2020. máj. 24. 19:49
 15/50 anonim ***** válasza:
94%
Apudnak nyilvánvalóan téveszméi vannak (amúgy az előző nagyon jót írt, legalább békén hagyna) De tényleg keressetek neki dokit, nehogy durvuljanak a téveszméi , és erőszakossá váljon.
2020. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
91%
Mond azt neki, hogy egy különleges levédési technikával örökké levédted a szobádat, de annyi a hátránya, hogy ha ő is le akarja védeni, akkor soha többé nem lesz levédve! Nem 100-as ő az biztos, ez lehet megállítja.
2020. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
#16 Szerintem ezt nem hinné el, és meg is sértődne, azt mondaná, hogy hülyének nézzük.
2020. máj. 24. 19:59
 18/50 anonim ***** válasza:
81%
Mivaaan??😂😂
2020. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
72%

Valahogy routerben kellene tiltani az ilyen oldalakat. Meg a telefonjában is. Valamilyen szülői felügyelet appal.

Illetve tiltani kellene az ilyen facebook oldalakat is a profiljában.

Meg böngészőben, és rendszerszinten is lehet tiltani oldalakat.

Javaslom minden lehetőség megragadását!

Helyette berakhattok neki valami migráncsos Soros terveset, mert ennél még az is jobb! 😃


Persze ez nem szép dolog, mert szabad emberként mindenki eldöntheti magának, hogy hülye legyen. Csak éppen nektek együtt kell élnetek egy ilyen hülyével.

2020. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
98%
Én is azt javasolnám, hogy beszéljetek össze, mint család, hogy keressetek fel egy szakembert neki. Hosszú távon nem lesz jó hatással a család egyik tagjára sem. Ne féljetek segítséget kérni!
2020. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!