Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti engednétek 18 éves lányotok...

Ti engednétek 18 éves lányotokat 20km-ről Debrecenbe lights offra bulizni, ami este 10-től reggel 4-ig tartana, tömegközlekedéssel jönnének haza, baráti társasággal?

Figyelt kérdés

Jó tanuló, egyetemre készülő lányról van szó,aki céltudatos, még egy barátja volt eddig,nem ribi, nem is viselkedik úgy.

Elmondása alapján előtte "alapoznának" valamelyik bárban,mivel oda bevinni nem lehet semmi alkoholt, venni pedig nem feltétlen vennének ott. Engedjem el vagy ne? nagyon féltem, ki tudja ki mászkál éjszaka az utcán... Viszont nem akarok megtiltani neki mindent, már csak nagykorú,de első debreceni bulija,eddig csak házibuliba járt,mondjuk 3 havonta egyszer, onnan viszont mindig a megbeszéltek szerint tért haza. Köszi!


2018. nov. 21. 20:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%

Egyet jegyezz meg: Fiú barát nem barát,hanem max. barát zónába kényszerült,és mindig ott lesz a hátsó szándék.. Ilyen baráti társaságra ne alapozz. Ha barátnőkkel megy,oke.

Nagy korú nem egyenlő a felnőttel.

2018. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén meglepne, ha a 18 éves lányom engedélyt kérne, ahelyett, hogy simán szólna.
2018. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
12%
Az első válaszoló nagy igazságot írt le, a fiúbarát az tényleg nem barát! Amúgy meg fölösleges olyat leírni , hogy nem "ribi" ha az lenne se tudnátok róla valószínűleg nagyon ügyesen megy a lányoknak , hogy ne derüljön ki főleg a szülők előtt. ha meg megbíztok benne akkor hagy menjen de azért sok múlik a baráti társaságon is , kérdéses , hogy ismered-e azokat akikkel menne.
2018. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Yes, Ja, igen, 18 éves, ne tedd azt amit velem tettek a szüleim sehova sem engedtek el, így már egy barátom sincs.
2018. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Persze, miért ne engedném el? Nem az utcán mászkálókkal van baj. Amitől tartani kell az az, hogy nem tudja hol a határ, kiüti magát, dehát ezt a házibuliban is meg tudná tenni, ha akarná. Külőnben sem 16már, ennyi idősen én már csak szóltam hova megyek, hogy mégis tudjanak róla otthon:)
2018. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem,aztán csodálkozom ha hazudozik nekem,és ha évi egyszer néz rám később és 19 évesen már menekül otthonrol egy koszos lukba ahol önálló lehet.. Remélem az ironia átjön..
2018. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Elengedném.Most kell,hogy bulizzon...én is mentem ennyi idösen mindenhova,soha nem volt gond belöle.
2018. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
4%
Semmiképpen sem! Neki az a dolga hogy tanuljon, nem mehet sehova. Tanuljon inkább este azzal többre megy mint ilyen alpári szórakozással. Majd ha elköltözik akkor azt csinál amit akar, amíg ott lakik addig azt amit mondasz!
2018. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó, tökéletesen leírtad, hogy hogy ne kezelj egy 18 éves "gyereket". Oké, 18 évesen nagykorú, nem felnőtt, de bőven el lehet engedni szórakozni. Egy egyetemistának nem csak az a dolga, hogy tanuljon, építse ki a maga ismertségi körét, barátkozzon, ismerkedjen, legyen nyitott a világra (jó értelemben).


Engedd szocializálódni, kérdező, nem lesz ennyitől semmi baja.


"Egyet jegyezz meg: Fiú barát nem barát,hanem max. barát zónába kényszerült,és mindig ott lesz a hátsó szándék.. Ilyen baráti társaságra ne alapozz. Ha barátnőkkel megy,oke." a lány és a fiú is kerülhetett barátzónába az egyértelműség kedvéért, egyébként nekem vannak fiú haverjaim, de szerintem ha már barát irányba mélyül a dolog, nagy esély, hogy az egyik érzelmileg belelovalja magát, nem feltétlen, csak elég gyakran.

2018. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
83%

18eves maga dont

De engedd el

2018. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!