Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan béküljek ki anyukámmal?...

Hogyan béküljek ki anyukámmal? Ma reggel csúnyán összevesztünk az én hibámból. Nem akartam ma reggel suliba menni és ebből jött a veszekedés. (végül ithol maradtam) Nagyon szégyenlem magam és sajnálom.

Figyelt kérdés
Úgy csinál mintha nem bántaná ez a dolog.Tudom hogy legbelül bántja :(.egyedül vagyok ithol esetleg valami meglepit csináljak?vagy mit?segítsetek

2018. nov. 21. 07:38
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
62%
Bocs de megakadtam ott, hogy nem akarsz suliba menni és ezen összevesztetek. Mi a phasz :D 29 évesen lehet, hogy öreg vagyok de annak idején senkinek eszébe nem jutott beközölni, hogy nem megy iskolába... Az a dolgod, nyuszifül. Ha már így alakult akkor takarítsd ki az egész lakást és főzz a családnak valami finom ebédet. Aztán igérd meg anyukádnak, hogy többé nem viselkedsz úgy, mint egy semmirekellő idióta...
2018. nov. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
61%
Kérj bocsánatot és járj be a suliba!!Előző jól mondja.
2018. nov. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
79%

😂😂😂

Erről eszembe jutott, mikor a fiam is beközölte nekem éjszakás után, hogy ő ma nem megy suliba, mert beteg. Mondtam, hogy kutya baja, de szerinte halálosan náthás volt.

Ott faragott rá, hogy 12 évesen nem hagytam otthon egyedül. 8-ra mentem körmöshöz. Gyönyörűen dolgozott, de csiga tempóban. Vittem a gyereknek a kötelező olvasmányt, hogy ne unatkozzon.

Az alatt a 4 óra alatt rájött, hogy jobban járt volna a sulival. 😂😂😂

Azóta csak úgy marad otthon, ha lázas, talán évente egyszer pár napot.

2018. nov. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
68%

"Ithol" ??????

Pedig jobb lett volna iskolába menni

Írni legalább megtanultàl volna

Hihetetlen pfffff

2018. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
14%

Hát én anyukád helyében a hajadnál fogva cibáltalak volna be a suliba.

Rád férne pedig.

2018. nov. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
39%
4es, a kérdező tud írni, az a te szegénységi bizonyítványod hogy nem ismered a tájnyelveket, gondolom vagy lógtál nyelvtan óráról vagy végig aludtad😂😂 A nyírségben így beszélnek, nézz utána mielőtt okos akarsz lenni mert csúnyán beéghetsz, mint most is😂
2018. nov. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
50%
Az hogy tájnyelv és így beszélik még nem jelenti azt,hogy így kell írni. ..
2018. nov. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
75%
Ithol az egyértelműen helytelen
2018. nov. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
69%

Hogy Ti milyen "kegyetlen" szülők vagytok!... :D

Évente van 3 szülői nap - ez nálunk úgy szokás, hogy közös megegyezéssel vesszük ki. Általában első félévben 1-et, a másodikban - mert az húzósabb és rövidebb a tavaszi szünet - meg 2-őt. Ha látom, hogy nagyon fáradt a gyerek, akkor megbeszéljük.

Most már dolgozik, emlegeti is: "nem lehetne egy szülői napot kivenni?" :D

Higyjétek el, ha erőlteti az ember a dolgot, annál rosszabb...


Kérdező, először is kérj bocsánatot anyukádtól (akár telefonon).

Másodszor: igen, csinálj valami meglepit neki: főzz valamit, ha nincs kaja, vagy takaríts ki, stb. valami olyasmit, hogy ha hazajön, akkor kevesebb munkája legyen, s kicsit felszabaduljon :-)

2018. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
88%
Na hát arra én is befizetnék, ha mindenki úgy írná le a szavakat-mondatokat, ahogy éppen arrafele hogy ejtik.
2018. nov. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!